1%
  • 10/10

استودیو مارول حضور شخصیت‌ بلید در فیلم Deadpool and Wolverine را تایید کرد

اما نه آن بلیدی که فکرش را می‌کنید!!

استودیو مارول حضور شخصیت‌ بلید در فیلم Deadpool and Wolverine را تایید کرد ۴۶ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
شخصیت‌ بلید در فیلم Deadpool and Wolverine

روز گذشته استودیو مارول تصاویر رسمی جدیدی را با طرفداران به اشتراک گذاشته و عمدا یا سهوا حضور شخصیت بلید در فیلم Deadpool and Wolverine را تایید کرده است.

از وقتی مدیر استودیو مارول از ساخته شدن قسمت پایانی سه‌گانه ددپول خبر داده، بیشتر شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده توسط افشاگران و سایر منابع خبری غیررسمی در رابطه با بازگشت چهره‌های آشنا از فرانچایزهای پیشین مارول بوده است. در حال حاضر حضور الکترا (معشوقه شیطان هلزکیچن از اقتباس سینمایی دردویل)، تود (ویلن اولین فیلم مردان ایکس)، لیدی دث استرایک (ویلن دومین فیلم مردان ایکس)، ازازل (جهش‌یافته‌ای شبیه به نایت کراولر)، پایرو (جهش‌یافته‌ای با توانایی کنترل آتش) و چندین ورینت مولتی‌ورسی ددپول به‌صورت رسمی تایید شده است.

اما آیا این رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار فقط به همین چهره‌های آشنا ختم می‌شود؟ مطمئنا خیر. مارول تا اینجای کار بخش قابل توجهی از سورپرایزهای فیلم را مخفی نگه داشته ولی به‌تازگی با رونمایی از تصاویر جدید، عمدا یا سهوا حضور شخصیت بلید در فیلم Deadpool and Wolverine را تایید کرده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، کنار ددپول شخصیتی سیاه پوست با لباس چرمی مشکی ایستاده که کسی نیست جز خون آشام محبوب دنیای مارول.

البته این بلید وسلی اسنایپس (Wesley Snipes) نیست، بلکه ورژن استیکی فینگاز (Sticky Fingaz) از سریال تلویزیونی فراموش شده و ناموفق بلید است که به‌منظور تکرار موفقیت سه‌گانه اسنایپس در سال ۲۰۰۶ پخش شده بود. حالا شاید بپرسید چرا استودیو مارول این ورژن بلید را انتخاب کرده است؟ موضوع برمی‌گردد به فیلم Blade: Trinity و مشکلات متعددی که بازیگر ددپول با وسلی اسنایپس سر صحنه فیلمبرداری داشته است.

ظاهرا این دو بازیگر به‌خوبی با یکدیگر کنار نمی‌آمدند و همیشه هنگام فیلمبرداری مشکل داشتند. رایان رینولدز هم بارها در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرده است.

به جرات می‌توانم بگم من فقط بلید را شناختم و نمی‌توانم ادعا کنم که وسلی را می‌شناسم. او یک بازیگر متد است. قصد بی‌احترامی ندارم ولی او هیچ ارزشی برای همکاران خود قائل نیست. یادم می‌آید سر صحنه فیلمبرداری بلید طوری رفتار می‌کرد که انگار از من متنفر است یا خصومتی شخصی دارد. به‌همین خاطر کار کردن با او تجربه خوشایندی برای من نبوده است.

صحبت‌های رینولدز کاملا با عقل جور درمی‌آید، زیرا وسلی اسنایپس به‌تازگی با انتشار توییتی عجیب، رسما جدایی دومین کارگردان و سایر مشکلات بوجود آمده برای ریبوت سینمایی بلید را مسخره کرده است. متاسفانه بنا به دلایلی نامعلوم او هیچ احترامی برای همکاران خود قائل نیست و به‌همین خاطر استودیو مارول با انتخاب کردن ورژن فراموش شده بلید بهترین تصمیم ممکن را گرفته است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool and Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments