1%
  • 10/10

عروسک‌های فانکوپاپ Deadpool & Wolverine حضور ۲ واریانت دیگر را تایید کرد

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

عروسک‌های فانکوپاپ Deadpool & Wolverine حضور ۲ واریانت دیگر را تایید کرد ۱۵ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فانکوپاپ Deadpool & Wolverine

علیرغم تلاش‌های استودیوهای مارول و والت دیزنی، حضور دو واریانت دیگر ددپول به لطف عروسک‌های فانکوپاپ Deadpool & Wolverine تایید شده است.

استودیوها معمولاً با شرکت‌های مختلف وارد همکاری می‌شوند تا بر اساس فیلم‌های مورد انتظارشان محصولات متعددی از جمله عروسک تولید کنند. علی‌رغم سخت گیری‌ها، این عروسک‌ها مدت‌ها قبل از آغاز اکران گسترده به بازار راه یافته و به همین طریق، بخشی از داستان لو می‌روند؛ برای مثال، پیش از اینکه وارنر شیمو را در تریلرهای Godzilla x Kong: The New Empire به نمایش بگذارد، طراحی‌اش به لطف عروسک‌ها لو رفته بود.

تعدادی از کاربران فضای مجازی که توانسته بودند به عروسک‌های فانکوپاپ Deadpool & Wolverine دسترسی پیدا کنند، تصاویری از آن‌ها ثبت کرده و به اشتراک گذاشته‌اند. به لطف آن‌ها می‌توان حضور کیدپول (Kidpool) و بیبی پول (Babypool) را قطعی دانست. در این محصولات خبری از لیدی پول (Ladypool) یا همان واندا ویلسون نیست اما با توجه به تیزر جدید می‌توان گفت این واریانت هم در فیلم حاضر است:

پس از اینکه والت دیزنی (Walt Disney) صاحب امتیاز ددپول (Deadpool) شد، نگرانی‌هایی پیرامون آینده آن به وجود آمد. به هر حال، دیزنی بواسطه آثار خانوادگی‌اش شناخته شده و ضدقهرمان حراف نقطه مقابل چنین سیاست گذاری‌ای به شمار می‌رود. علی‌رغم نگرانی‌ها، دست اندرکاران Deadpool & Wolverine اطمینان خاطر دادند این اثر از لحاظ تُن و محتوا هیچ تفاوتی با قسمت‌های پیشین نخواهد داشت. حالا که رده بندی سنی رسماً مشخص شده، می‌توان گفت وعده‌ها به حقیقت پیوسته‌اند.

فیلم Deadpool & Wolverine به خاطر استفاده از کلمات نامناسب، خشونت و اشاره به موضوعات جنسی رده بندی R را دریافت کرده است. به بیان دیگر، افراد زیر ۱۷ سال اجازه رفتن به سینما و تماشایش را ندارند. در انتها، لازم به ذکر است محصول جدید مارول از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments