برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

چهارمین خلاصه داستان Deadpool & Wolverine همه چیز را به سُخره می‌گیرد!

کمپین تبلیغاتی با قدرت تمام ادامه می‌دهد

چهارمین خلاصه داستان Deadpool & Wolverine همه چیز را به سُخره می‌گیرد! ۲۰ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
چهارمین خلاصه داستان Deadpool & Wolverine

استودیو مارول چندی پیش چهارمین خلاصه داستان Deadpool & Wolverine را منتشر کرده که مانند شخصیت ددپول همه چیز را به سخره می‌گیرد.

فیلم Deadpool & Wolverine نه تنها یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال است، بلکه یکی از بزرگترین پروژه‌های سینمایی مارول طی چند سال اخیر به شمار می‌رود. ددپول در این اثر مجبور می‌شود به دنبال ولورین رفته و او را برای جنگیدن مقابل یک تهدید بسیار بزرگ متقاعد کند. آن‌ها برای توقف این تهدید به جهان‌های مختلف از جمله جهان مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) سفر کرده و با شخصیت‌های قدیمی متعددی مواجه خواهند شد.

چهارمین خلاصه داستان Deadpool & Wolverine چندی پیش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. درست مانند شخصیت ددپول (Deadpool) که حتی در بدترین شرایط دست از مسخرگی و لودگی برنمی‌دارد، این خلاصه داستان همه چیز را به سخره گرفته است:

استودیو مارول مهمترین اشتباهش تا به امروز را تقدیم می‌کند: Deadpool & Wolverine. وید ویلسونِ بی تفاوت در زندگی شهروندی غرق شده است. روزهایش بعنوان مزدوری که خطوط قرمز اخلاقی چندان برایش اهمیت ندارند، یعنی ددپول را پشت سر گذاشته است. وقتی جهانش با تهدیدی مواجه می‌شود که هستی آن را هدف گرفته، با میلی تمام لباس رزم به تن کرده و با فردی که بی تفاوت‌تر… بی‌طفاوت‌تر؟ بی تفاوت‌ترین؟! او باید یک ولورینِ بی‌تفاوت را متقاعد کند تا … . لعنتی! خلاصه‌های داستان واقعاً احمقانه هستند!

آیا جدیدترین فیلم ددپول یک کمدی است؟

یکی از مواردی که در تریلرها و تیزرهای فیلم Deadpool & Wolverine بشدت خودنمایی می‌کنند، لحظات کمدی و خنده دار هستند. برخی از طرفداران نگران هستند تاکید بیش از اندازه‌ای روی المان‌های طنزآلود وجود داشته باشد و این موضوع به اثر لطمه بزند. شان لوی (Shawn Levy)، کارگردان جدیدترین پروژه مارول، در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود به طرفداران اطمینان خاطر داد جای نگرانی نبوده و مانند فیلم‌های پیشین، این قسمت هم لحظات دراماتیکی را در خود جای داده است.

فیلم Deadpool & Wolverine از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) در سینماها قابل مشاهده خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments