بازیگر ابرشرور فیلم Deadpool 3 سکوت خود را شکست

با ابرشرور داستان مولتی‌ورسی ددپول آشنا شوید!


بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره بازیگر ابرشرور فیلم Deadpool 3 از سایه‌‌ها بیرون آمد و کمی درباره پیوستن به دنیای سینمایی مارول صحبت کرد.

از لو رفتن تصاویر پشت صحنه رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) گرفته تا رونمایی از ظاهر جدید ددپول و ولورین و همچنین جلو افتادن تاریخ اکران، آن هم در جریان اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران، فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3 اخیرا حسابی سروصدا کرده و در فضای مجازی خبرساز شده است.

درحالیکه استودیو مارول هنوز هویت ابرشرور فیلم Deadpool 3 را فاش نکرده، اما به‌تازگی اما کورین (Emma Corrin)، ستاره مطرح و بااستعدادی که قراره برای اولین بار در قامت یک آنتاگونیست ظاهر ‌شود، سکوت خود را شکسته و خیلی جزئی و سربسته درباره نقش جدیدش صحبت کرده است.

در گفتگو با نشریه امپایر، اما کورین فاش کرد که فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 نه‌تنها اولین حضور او در دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود، بلکه اولین تجربه او در زمینه جان بخشیدن به یک آنتاگونیست محسوب می‌شود.

من واقعا برای این نقش هیجان‌زده هستم، چون تا به حال تجربه جان بخشیدن به یک ابرشرور یا شخصیت منفی را نداشتم. نمی‌دانم چرا ولی مارول هیچ چیزی درباره این نقش به من نگفته است. بااینکه چندین ملاقات و جلسه با شان لوی، کارگردان فیلم داشتم ولی اطلاعات زیادی درباره شخصیتم ندارم.

با این حال، به نظر می‌رسد کورین نسبت به گسترش دنیای سینمایی مارول حس خوبی دارد و از کار کردن با مارول خوشحال است، چون در ادامه مصاحبه‌اش اعتراف کرد که به‌عنوان یک بازیگر از اهمیت فرانچایز برای دوست‌داران آثار کمیک بوکی آگاه است و به‌همین منظور تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا بتواند انتظارات طرفداران را برآورده کند.

به‌عنوان یک بازیگر که مدت زیادی در صنعت سینما فعالیت داشته، من از اهمیت دنیای سینمایی مارول برای دوست‌داران آثار کمیک بوکی آگاهم و به‌شخصه خیلی خوشحالم که فرصت همکاری با مارول را بدست آوردم. حضور داشتن در چنین فیلم بزرگی باعث افتخاره، بنابراین مطمئن باشید که در برآورده کردن انتظارات طرفداران کم نخواهم گذاشت.

بااینکه صحبت‌های کورین خیلی سربسته است و اطلاعات زیادی از ابرشرور فیلم Deadpool 3 نمی‌دهد، اما همچنان یک سوال بزرگ باقی می‌ماند که همچنان پاسخ مشخصی ندارد. از آنجایی که گمانه زنی‌های اولیه درباره این بازیگر بااستعداد رد شده، یکی از تئوری‌های بزرگ این است که کورین قراره ایفاگر نقش لیدی ددپول باشد.

شاید بپرسید لیدی ددپول که آنتاگونیست نیست، بله اما فراموش نکنید که دنیای سینمایی مارول همیشه به کمیک‌ها وفادار نبوده است. بنابراین امکان تبدیل شدن لیدی ددپول به ابرشروری خطرناک و بی‌رحم خیلی دور از ذهن نیست. همچنین با توجه به مولتی‌ورسی بودن داستان و شایعات مربوط به حضور نسخه‌های مختلف ددپول و ولورین، رخ دادن چنین کراس اوری می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر فروش فیلم داشته باشد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

4.3 11 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا