نگاهی به تغییرات ظاهر جدید ددپول در فیلم Deadpool 3

سه تغییر اساسی در بهبود ظاهر ددپول

نگاهی به تغییرات ظاهر جدید ددپول در فیلم Deadpool 3 پارسا خلیلی ۱۶ ۰۶ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
ددپول در فیلم Deadpool 3

یکی از هیجان‌انگیزترین اخباری که اخیرا در فضای مجازی سروصدا کرده، ظاهر جدید ولورین و ددپول در فیلم Deadpool 3 است که شباهت بیشتری به کمیک‌ها دارند.

اوایل سال ۲۰۱۹ بود که استودیو مارول حق امتیاز تمامی جهش‌یافته‌ها و شخصیت‌های مردان ایکس را بدست آورد و تصمیم گرفت با ساخت Deadpool 3، ضمن معرفی ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynolds) به دنیای سینمایی مارول، دایره مخاطبان خود را گسترش بدهد و بیشتر به تولید محتوای بزرگسال بپردازد. از بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین گرفته تا روایت داستانی مولتی‌ورسی با درجه سنی بزرگسال، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول بدون شک یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای دنیای سینمایی مارول رخ داده است. 

متاسفانه اعتصاب انجمن نویسندگان (WGA) و اعتصاب اتحادیه بازیگران (SAG)، تولید فیلم را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده و حضور نداشتن استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو نیز باعث شده تا اطلاعات جدیدی درخصوص داستان یا شخصیت‌ها در دسترس نباشد. با این حال طی چند هفته گذشته تصاویر پشت صحنه متعددی در فضای مجازی منتشر شد که یکی از آنها نگاهی به ظاهر جدید ولورین و ددپول داشت. با اینکه طراحی جدید استودیو مارول شباهت‌ بسیار زیادی به لباس قبلی دارد اما از طرفی دستخوش تغییرات قابل توجهی شده که ظاهر این جهش‌یافته دوست‌داشتنی را بیشتر به کمیک‌ها نزدیک می‌کند.

سه تغییر اعمال شده در ظاهر جدید ددپول در فیلم Deadpool 3

روشن‌تر بودن رنگ قرمز

وید ویلسون می‌گوید تنها دلیلی که لباس قرمز می‌پوشد این است که دشمنانش نتوانند خونریزی او را ببینند. حالا به‌لطف روشن‌تر بودن رنگ قرمز در لباس جدیدش، دیدن خونریزی ددپول به معنای واقعی کلمه غیرممکن خواهد بود.

اضافه شدن رنگ سیاه به بخش سینه

رنگ مشکی نسبت به لباس قبلی پررنگ‌تر شده و اکنون در قسمت‌ سینه نیز دیده می‌شود. این طراحی جدید علاوه‌بر تغییر دادن ظاهر لباس، دسترسی و انعطاف پذیری بیشتری به ددپول می‌دهد، چراکه دو تکه بودن صفحه بکار رفته در بخش سینه، آزادی عمل بیشتری به ددپول حین حرکت کردن می‌دهد.

بهبود سگک کمربند ددپول

تغییر دیگری که طرفداران از دیدن آن خوشحال خواهند شد، سگک کمربند وید ویلسون است که با لوگوی نمادین ددپول جایگزین شده است. دو فیلم اول به‌طرز هوشمندانه‌‌ای لوگوی کلاسیک را در طراحی مدرن لباس منعکس کردند، اما طراحی جدید استودیو مارول توانسته درست مثل کمیک‌ها لوگوی کلاسیک ددپول را به‌نمایش بگذارد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) تنظیم شده است.

4.6 21 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا