نویسنده سریال شی هالک به تیم توسعه فیلم Deadpool 3 پیوست

آیا فیلمنامه ددپول 3 در خطر است؟

نویسنده سریال شی هالک به تیم توسعه فیلم Deadpool 3 پیوست پارسا خلیلی ۷ ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ مارول
نویسنده سریال شی هالک

بر اساس گزارشی رسمی، نویسنده سریال شی هالک به تیم توسعه فیلم Deadpool 3 پیوسته است.

آخرین قسمت سه گانه ددپول به‌عنوان اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال که علاوه بر ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynoldsبازگشت ولورین هیوجکمن (Hugh Jackman) را نیز شامل می‌شود، بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین پروژه‌های استودیو مارول محسوب می‌شود. نگارش فیلمنامه Deadpool 3 ابتدا به‌عهده وندی مالینکس (Wendy Molyneux) و لیزی مالینکس (Lizzie Molyneux) بود اما حالا به نظر می‌رسد که شخص دیگری به جمع آنها اضافه شده است.

به گزارش ددلاین، آقای زب ولز (Zeb Wells)، نویسنده دو قسمت سریال She-Hulk: Attorney at Law رسما به تیم نویسندگان فیلم Deadpool 3 پیوسته است. همچنین شایان ذکر است که بخاطر کارش در پروژه Robot Chicken، برنده جایزه امی شده و علاوه بر داستان مولتی‌ورسی ددپول، مشغول کار روی فیلمنامه دنباله The Marvels و انیمیشن سریالی Marvel Zombies است.

آیا استخدام نویسنده سریال شی هالک برای فیلم Deadpool 3 تصمیم درستی است؟

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، زب ولز فیلمنامه دو قسمت سریال شی هالک را نوشته است. قسمت هفتم با عنوان “The Retreat” که به لحاظ داستانی به‌شدت ضعیف، خسته کننده و بی‌هدف بود، باعث خشم طرفداران شد، اما از طرف دیگر قسمت هشتم با عنوان “Ribbit and Rip it” به‌دلیل حضور پررنگ دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox)، رسما به یکی از پربازدیدترین قسمت‌های شی هالک تبدیل شده و در آن زمان با استقبال مثبتی از سوی طرفداران مواجه شد. صرف نظر از افکار خود در مورد سریال کمدی قانونی شی هالک، ولز به وضوح ثابت کرده که نویسنده‌ای با استعداد است، هر چه باشد، کار او در فیلم Robot Chicken باعث شد برنده جایزه امی شود. ولز به طور غیرقابل انکاری می‌تواند اثر مثبتی در بخش کمدی داستان Deadpool 3 داشته باشد.

استودیو مارول به وضوح علاقه خاصی به ولز دارد و اینطور که به نظر می‌رسد از همکاری با او تا اینجای کار لذت برده است، زیرا دیدن او در تیم‌های نویسندگی عناوینی مثل The Marvels ،Deadpool 3 و Marvel Zombies چیز کمی نیست. اگر نویسنده Robot Chicken در آینده‌ای نه چندان دور به فیلم‌ها و سریال‌های مارولی بیشتری راه پیدا کند، اصلا تعجب آور نخواهد بود.

فیلم مورد انتظار Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) روی پرده سینماها خواهد رفت. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا استخدام نویسنده یکی از ضعیف‌ترین سریال‌های تاریخ برای نگارش فیلمنامه یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های فاز ششم ایده خوبی است؟ آیا داستان مولتی‌ورسی ددپول 3 پیرو این اقدام غیرمنتظره مارول در خطر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا