جزئیات جدیدی از داستان فیلم ددپول 3 توسط یکی از بازیگران فرانچایز لو رفت

سفر در زمان با ولورین؟

جزئیات جدیدی از داستان فیلم ددپول 3 توسط یکی از بازیگران فرانچایز لو رفت پارسا خلیلی ۹ ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ مارول
داستان فیلم ددپول 3

داستان فیلم ددپول 3 یکی از معماهای توسط لوئیس تان (Lewis Tan)، یکی از بازیگران قسمت دوم فرانچایز، در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

طبق تایید رسمی استودیو مارول، قسمت آخر سه گانه ددپول اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) خواهد بود و باری دیگر رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) را در نقش‌های ددپول و ولورین قرار خواهد داد. اگرچه هنوز جزئیات چگونگی احیای شخصیت جکمن پس از پایان سفر او در فیلم Logan فاش نشده است، اما اخیرا اطلاعات غیر رسمی جدیدی از داستان فیلم ددپول 3 منتشر شده که راست و دروغ بودنش فعلا معلوم نیست.

لوئیس تان، ستاره‌ای که ایفاگر نقش شخصیت شاتراستار (Shatterstar) در فیلم Deadpool 2 بود، در حساب توییتر خود به خلاصه داستان قسمت سوم اشاره کرد.

در فیلم Deadpool 3، ددپول از دستگاه سفر در زمان کیبل برای نجات ولورین قبل از مرگش در سال ۲۰۲۹ استفاده خواهد کرد و همین موضوع باعث می‌شود تا آنها در جهان‌های موازی گم شده و به هدف بعدی موبیوس تبدیل شوند.

لازم به ذکر است که سایت منبعی برای این خلاصه ارسال نکرده و صحبت‌های لوئیس تان هم هنوز توسط مارول تایید نشده است. بنابراین فعلا باید این ادعاها را تنها یک شایعه تلقی کرد تا واقعیت. لوئیس تان این خلاصه داستانی را با ایموجی‌های بیگانه، ستاره و شمشیر به اشتراک گذاشت که ظاهرا نشان می‌دهد علیرغم مرگ زود هنگامش در فیلم قبلی، همچنان راهی برای بازگشت دوباره شاتراستار وجود دارد.

 

آیا داستان فیلم ددپول 3 شامل سفر در زمان می‌شود؟

در حالی که این خلاصه داستانی به هیچ وجه توسط منابع رسمی تایید نشده، این اولین باری نیست که دنباله مورد انتظار ددپول به ایده سفر در زمان ربط پیدا می‌کند.

شایعات اخیر حاکی از آن بود که شخصیت‌های میس مینتس و موبیوس در این فیلم حضور داشته و سازمان TVA نیز به‌دلیل نقض شدن قوانین مولتی‌ورس توسط ددپول و ولورین، نقشی پررنگ خواهد داشت. همچنین صحبت‌های جکمن درباره بازی دو نقش مشابه در فیلم جدید ددپول باعث شد شایعاتی مبنی بر حضور چندین نسخه مولتی‌ورسی ولورین با بازی جکمن در فضای مجازی منتشر شود.

حالا چیزی که خیلی با عقل جور در نمی‌آید دستکاری وقایع فیلم لوگان و جلوگیری از کشته شدن ولورین است. رینولدز در ویدیو یوتوبی که بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین را تایید کرده بود قاطعانه گفت که قسمت پایانی سه گانه ددپول از میراث فیلم Logan محافظت خواهد کرد، بنابراین این ایده که ددپول ممکن است برای جلوگیری از مرگ ولورین در زمان سفر کند، کمی دور از واقعیت است. علاوه بر این، طبق اظهاراتی که جکمن بیان کرده، داستان مولتی‌ورسی ددپول قبل از وقایع فیلم Logan است که نیاز به تغییر سرنوشت او را به‌کلی از بین می‌برد.

ایده استفاده از ماشین زمان کیبل، راه را برای احیای شخصیت‌های دیگر در Deadpool 3 باز می‌کند. شاتراستار و اکثر اعضای گروه X-Force مرگ زود هنگامی را در قسمت پیشین تجربه کردند، اما احتمال وجود نسخه‌های مولتی‌ورسی به لوئیس تان و بقیه هم‌تیمی‌هایش اجازه می‌دهد تا دوباره به نقش‌های خود بازگردند.

فیلم مورد انتظار Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا سفر در زمان نقشی کلیدی در داستان فیلم دارد؟ آیا با دستکاری وقایع فیلم لوگان موافقید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.5 11 آراء
امتیاز مطلب


guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا