1%
  • 0/10

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از زمان آغاز فیلمبرداری Deadpool 3 منتشر شد

آیا تاریخ اکران تغییر می‌کند؟

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از زمان آغاز فیلمبرداری Deadpool 3 منتشر شد ۴ ۱۰ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلمبرداری Deadpool 3

بعد از کلی اخبار ناراحت‌کننده، سرانجام به‌روزرسانی هیجان انگیزی از زمان آغاز فیلمبرداری Deadpool 3 منتشر شد و طرفداران را امیدوار کرد.

چند ماه پیش قشر وسیعی از نویسندگان با پیوستن به اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا (WGA)، رسما با استودیوهای کوچک و بزرگ هالیوود وارد جنگ شده‌ بودند. این جنبش از زمان آغازش منجر به توقف تولید عناوین مورد انتظار بسیاری از جمله تمامی فیلم‌ و سریال‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول شد، اما اخیرا با رسیدن به توافقی منصفانه برای هر دو طرف، اعتصابات نویسندگان رسما به‌‌پایان رسیده است. با این حال هنوز برای خوشحال بودن خیلی زود است، چراکه اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) همچنان ادامه دارد.

اعتصابات اتحادیه بازیگران طی چند ماه گذشته، به‌کررات روی پروسه تولید و فیلمبرداری Deadpool 3 تاثیر گذاشته بود، اما خوشبختانه طبق گزارش جدید ددلاین، تایید شده که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول قراره فیلمبرداری خود را در ژانویه سال ۲۰۲۴ (دی سال جاری) دوباره از سر بگیرد. شایان ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با تاریخ اکران فیلم در دست نیست و این تاریخ اعلام شده نیز ممکن است بسته به مدت زمان ادامه داشتن اعتصابات بازیگران تغییر کند.

شاون لوی (Shawn Levi)، کارگردان پروژه قبلا به ددلاین گفته بود که قبل از آغاز اعتصابات بازیگران، نیمی از فیلمبرداری را پشت سر گذاشته‌ بودند. از آنجایی که تنها دو ماه طول کشید تا تیم ددپول فیلمبرداری نیمی از فیلم را به پایان برسانند، خیلی دور از ذهن نیست اگر فیلمبرداری نیمه دوم نیز در دو ماه خلاصه شود. به‌زبان ساده‌تر، اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود و بازیگران در ماه ژانویه دوباره جلوی دوربین بروند، پروسه فیلمبرداری در ماه مارچ (اسفند سال ۱۴۰۲) به پایان خواهد رسید. اگر پروسه فیلمبرداری مجدد و پسا تولید را نیز در نظر بگیریم، طرفداران باید انتظار داشته باشند که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در ماه نوامبر یا دسامبر سال ۲۰۲۴ (آبان یا آذر سال ۱۴۰۳) در سینما اکران شود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments