1%
  • 0/10

اکران یکی از بزرگترین فیلم های مارول باری دیگر به‌تعویق افتاد

تلفات اعتصابات بازیگران تمامی ندارد!

اکران یکی از بزرگترین فیلم های مارول باری دیگر به‌تعویق افتاد ۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بزرگترین فیلم های مارول

علیرغم گزارش‌های منتشر شده، اکران یکی از بزرگترین فیلم های مارول باری دیگر در پی اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) به تعویق افتاد.

از روایت داستانی با درجه سنی بزرگسال گرفته تا بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین و احتمال معرفی جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول، قسمت‌ پایانی سه‌گانه ددپول به یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین فیلم‌های آتی استودیو مارول تبدیل شده است. بااینکه مارول هنوز یک کلمه درباره ماجراجویی مولتی‌ورسی ددپول صحبت نکرده، اما طی چند ماه گذشته شایعات بسیار زیادی در فضای مجازی سر و صدا کرده و به‌نوعی انتظارات طرفداران را بالا برده است.

درحالیکه طرفداران مشغول بحث درباره شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر بودند، ددلاین دقایقی پیش در گزارشی رسمی تایید کرد که به‌دلیل ادامه پیدا کردن اعتصابات اتحادیه بازیگران، Deadpool 3 تاریخ اکران خود را از دست داده است. در حال حاضر، تاریخ جدیدی برای آن تعیین نشده، زیرا همه‌چیز بستگی به پایان یافتن اعتصابات اتحادیه بازیگران دارد.

از آنجایی که تنها نیمی از پروسه فیلمبرداری طی شده، شان لوی (Shawn Levi) و سایر اعضای تیم توسعه هنوز کارای ناتمام زیادی دارند. بنابراین احتمال اینکه قسمت پایانی سه‌گانه ددپول به اوایل سال ۲۰۲۵ منتقل شود، خیلی بالاست. همچنین به‌گفته ددلاین ددپول تنها پروژه بلک باستری بزرگی نیست که تحت تاثیر اعتصابات قرار گرفته و فیلم Captain America: Brave New World نیز تاریخ اکران فعلی خود را از دست داده است.

خوشبختانه کاپیتان آمریکا که برای اکران در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده بود، دوباره به تاریخ قبلی خود یعنی ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) بازگشته است. شایان ذکر است که پروسه فیلمبرداری کاپیتان آمریکا قبل از آغاز اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران به پایان رسیده بود، به‌همین خاطر از خیلی جهات در وضعیت بهتری نسبت به ددپول قرار دارد. اگر اوضاع به خوبی پیش برود و اتحادیه بازیگران بتواند در آینده نزدیک با اتحادیه تهیه‌کنندگان فیلم و سریال به توافق برسد، اوضاع دوباره به حالت عادی برمی‌گردد، درغیر این صورت ددپول به سال ۲۰۲۵ منتقل می‌شود.

در حال حاضر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 تاریخ اکران مشخصی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments