1%
  • 10/10

کارگردان Deadpool 3 دو تصویر از بازیگران نقش اصلی‌ فیلم منتنشر کرد

انتشار تصویری جدید از پشت صحنه

کارگردان Deadpool 3 دو تصویر از بازیگران نقش اصلی‌ فیلم منتنشر کرد ۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان Deadpool 3

شان لوی، کارگردان Deadpool 3 اخیراً دو تصویر در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که او را کنار بازیگران نقش اصلی نشان می‌دهد

پس از اینکه امتیاز ددپول (Deadpool) به والت دیزنی انتقال یافت، این شرکت به مارول اجازه داد کار روی سومین اقتباس سینمایی این شخصیت را آغاز کند. این اثر با نام Deadpool 3 شناخته شده و با توجه به اطلاعات رسمی موجود، روی ماجراجویی مشترک ددپول و ولورین تمرکز دارد. همچنین شان لوی (Shawn Levy) وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد؛ فیلمسازی که آثار شاخصی مانند Free Guy و The Adam Project را در پرونده هنری‌اش دارد.

شعبه ژاپن مارول اخیراً خلاصه داستان Deadpool 3 را منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است:

آیا ددپول، این قهرمانِ لعنتی و بی مسئولیت تاریخ مارول را به همراه ولورین تغییر خواهد داد؟

منابع غیررسمی مدعی شده بودند سفرهای زمانی ددپول توجه سازمان اختلالات زمانی را به خود جلب کرده و باعث دستگیری‌اش می‌شود. او در آنجا با ولورین ملاقات کرده و تصمیم می‌گیرد با همکاری‌اش یک تیم برای مقابله با کانگ فاتح (Kang The Conqueror) تشکیل دهد. در همین راستا به جهان‌های موازی سفر کرده و نه تنها با واریانت‌‎های خودش، بلکه با دیگر شخصیت‌ها مواجه می‌شود.

پیش از این یک خلاصه داستان غیررسمی منتشر شده بود که به بازنشستگی ددپول اشاره داشت. او ظاهراً تصمیم می‌گیرد فعالیت‌های ابرقهرمانانه را کنار گذاشته و بعنوان فروشنده خودروهای دست دوم مشغول به کار شود. با قرار گرفتن خانواده و دوستانش در معرض خطر، مجبور می‌شود بار دیگر سلاح به دست بگیرد.

فیلمبرداری ددپول 3 اخیراً به انتها رسیده و به همین مناسبت، شان لوی دو تصویر را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که او را در کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) نشان می‌دهد. فیلمساز کانادایی همچنین در بخش کپشن درباره رابطه‌اش با ستاره‌‎های فیلم نوشت: « با دوستی شروع شد. با برادری خاتمه یافت.»

قسمت جدید ددپول در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments