یک صحنه فیلم Deadpool 3 با الهام از جنگ ستارگان فیلمبرداری شد

وقتی کارگردان طرفدار جنگ ستارگان باشد!!

صحنه فیلم Deadpool 3

شان لوی در بخشی از مصاحبه اخیر خود فاش کرده یک صحنه فیلم Deadpool 3 با الهام از جنگ ستارگان ضبط شد.

قسمت سوم مجموعه فیلم‌های ددپول (Deadpool) در دست ساخت بوده و وظیفه کارگردانی‌اش بر عهده شان لوی (Shawn Levy) قرار دارد. شاید در ژانر ابرقهرمانی بی تجربه باشد اما آثار شاخصی مانند Free Guy و The Adam Project در پرونده هنری‌اش دیده می‌شوند. این موضوع باعث شده کمتر کسی نسبت به عملکرد لوی در ساخت فیلم Deadpool 3 نگران باشد. در ضمن، فیلمساز کانادایی از طرفداران پروپاقرص جنگ ستارگان (Star Wars) است.

شاون لوی اخیراً پای مصاحبه با رسانه Esquire نشسته و در بخشی از آن گفته یک صحنه فیلم Deadpool 3 را با الهام از Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi ضبط کرد که سال ۱۹۸۳میلادی اکران شد:

این صحنه که لوک در داخل اتاق امپراتور خودش را از ویدر پنهان کرده و ویدر صحبت‌هایش را با جمله «اگر تو به نیمه تاریک نپیوندی، شاید خواهرت اینکار را انجام دهد» به پایان می‌رساند را بوضوح به یاد می‌آورم. تمام سالن سینما ساکت شده بود؛ سکوت مطلق. ناگهان، ویدر جمله‌ای که نباید را به زبان آورد و لوک هم فریاد کنان از سایه‌ها بیرون آمد و نبردی با لایت سیبر بینشان رخ داد.

فیلمساز کانادایی وارد جزئیات نشد و نگفت کدام صحنه فیلم Deadpool 3 با الهام از جنگ ستارگان ضبط شده اما تاکید داشت طرفداران فرنچایز به محض دیدنش متوجه خواهند شد:

صحنه نبرد ویدر و لوک را در تلفن همراهم پخش کردم و آن را دوباره بررسی کردیم که ببینیم نحوه فیلمبرداری، نحوه کادربندی و ضرباهنگ حرکات شخصیت‌ها چطور بود. طرفداران پروپاقرص جنگ ستارگان این صحنه را در فیلم ددپول من خواهند دید [و متوجهش خواهند شد].

اطلاعات رسمی بسیار کمی از فیلم ددپول 3 موجود بوده و تنها می‌دانیم دو شخصیت ددپول و ولورین درگیر ماجرایی مرتبط با مولتی ورس می‌شوند. طبق گمانه زنی‌ها و اطلاعات غیررسمی، آنچه در انتهای فصل دوم Loki رخ می‌دهد، ارتباط نزدیکی با Deadpool 3 خواهد داشت. همچنین بنظر می‌رسد اتفاقات این فیلم تاثیری مستقیم روی Avengers: Secret Wars می‌گذارد.

فیلم Deadpool 3 فعلاً تاریخ اکرانی ندارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا