1%
  • 0/10

جان دیگل به جمع شخصیت‌های اروورس بازخواهد گشت

او در پنج قسمت حضور می‌یابد

جان دیگل به جمع شخصیت‌های اروورس بازخواهد گشت ۱ ۱۲ آذر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
جان دیگل

طبق گزارشی که وب سایت Deadline منتشر کرده، دیوید رمزی به جمع بازیگران اروورس بازگشته و قرار است بار دیگر نقش جان دیگل را ایفا کند.

اگر استیون امل (Stephen Amell) را کنار بگذاریم، می‌توان گفت هیچ بازیگری به اندازه‌ی دیوید رمزی (David Ramsey) در Arrow حضور نداشته است. او نقش شخصیتی به نام جان دیگل را بر عهده داشت که در ابتدا بادیگارد الیور کوئین به شمار می‌رود اما با گذشت زمان به یکی از نزدیک‌ترین دوستانش تبدیل شد. میزان اهمیت دیگل در طول هشت فصل نه تنها کاسته نشد، بلکه در قسمت‌های پایانی شاهد اتفاقاتی بودیم که گمانه‌زنی‌های زیادی را به وجود آورد؛ گمانه‌زنی‌هایی که همگی به بازگشت اسپارتان اشاره داشتند.

بخش‌های پایانی Arrow که اوایل سال جاری میلادی روی آنتن رفت، نقل مکان جان دیگل و خانواده‌اش را به متروپلیس نشان داد. پس از این، شاهد سقوط یک شهاب سنگ هستیم. دیگل با بررسی شهاب سنگ جعبه‌ای را یافته و آن را باز می‌کند. به محض شدن، نورهای سبز رنگی ساطع شدند. با در نظر گرفتن این اتفاق، پیش‌بینی می‌شد او به گرین لنترن اروورس تبدیل شده و سریال اختصاصی خود را داشته یا در دیگر سریال‌های در حال پخش حاضر شود؛ اتفاقی که تاکنون رخ نداده است. طی ماه‌هایی که از پایان سریال Arrow می‌گذرد، این شخصیت تنها در یکی از قسمت‌های The Flash حضور یافت و دیگر خبری از او نشد.

طبق گزارشی که Deadline کار کرده‌، دیوید رمزی به اروورس بازگشته و قرار است پشت و جلوی دوربین به فعالیت بپردازد. به بیان دیگر، او نه تنها نقش جان دیگل را در The Flash، Supergirl ،Superman & Lois و Batwoman ایفا می‌کند، بلکه کارگردانی تعدادی از قسمت‌های Superman & Lois و Supergirl را بر عهده خواهد داشت. رمزی همچنین در بیانیه‌ی رسمی‌ای که برای Deadline ارسال کرد، مدعی شد در یکی از قسمت‌های جدید Legends of Tomorrow به عنوان یک شخصیت مرموز جلوی دوربین حاضر می‌شود. در ضمن، او مجموعا در پنج قسمت بازیگری خواهد کرد. در ادامه می‌توانید بخشی بیانیه‌ی این هنرپیشه‌ی آمریکایی را مطالعه کنید:

احترام و ارزش زیادی برای سریال‌های تلویزیونی ابرقهرمانی قائل هستم. فرصت بزرگی بهم داده شد تا به مدت یک دهه پشت و جلوی دوربین بخشی از آن باشم. برای بازگشت به دنیای مشترک به قدری هیجان‌زاده هستم که قابل‌باور نیست. برای تصویر کشیدن آن داستان‌ها لحظه‌شماری می‌کنم.

اگرچه در بیانیه‌ی Deadline هیچ اشاره‌ای به سرگذشت جان دیگل نشده اما می‌توان مطمئن بود او گرین لنترن اروورس خواهد بود. در غیر اینصورت، هرگز شاهد ساطع شدن نورهای سبز رنگ از داخل جعبه نبودیم. به غیر از این، یک نکته‌ی مهم دیگر هم وجود دارد. دیوید رمزی تنها در پنج قسمت سریال‌های در حال پخش حضور می‌یابد که رقم پایینی است. از همین رو، به نظر می‌رسد روند تبدیل شدنش به ابرقهرمان سبزپوش نادیده گرفته شده و در حالی با این شخصیت ملاقات می‌کنیم که به طور کامل توانسته با زندگی جدیدش کنار بیاید.

به نظر شما، اگر بازگشت جان دیگل بازخوردهای مثبتی را دریافت کند، شاهد ساخت سریال اختصاصی گرین لنترن خواهیم بود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments