تاریخ احتمالی انتشار اپیزود نهایی Attack on Titan

نور آخر ...

اپیزود نهایی Attack on Titan

تاریخ پخش اپیزود نهایی Attack on Titan، بالاخره به دست طرفداران منتظر این انیمه رسید. در فصل چهارم، قسمت سوم انیمه Attack on Titan درست قبل از آغاز The Rumbling ارن ییگر (Eren Yeager) می‌گوید «اگر میخوای منو از انجام این کار منصرف کنی، باید از روی جنازه من رد بشی». کسانی که تا الان مانگای Attack on Titan را که توسط هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama) طراحی شده را خوانده‌اند، احتمالا سنگینی بار این کلمات را متوجه می‌شوند. جایی که ارن ازخودگذشتگی خود را به تصمیمی که برای به واقعیت رساندن ایدئولوژی خود دارد را نشان می‌دهد. خوشبختانه، طبق اخباری که توسط Anime Corner منتشر شده، طرفداران دیگر لازم نیست بیشتر از این صبر کنند زیرا قسمت چهارم انیمه در پاییز ۲۰۲۳ منتشر می‌شود.

فصل چهار در حال ساخت، به پایان داستان تمام شخصیت‌هایی که در Paradis Island درگیر بوده‌اند می‌پردازد. در این فصل چیزهای زیادی برای از دست دادن داریم، امکان اینکه دنیای Attack on Titan با پیشروی بیش از حد ارن در تصمیمات خود نابود شود هست با باور ارن به اینکه خودش می‌تواند رستگار شود.البته وقتی شما قدرت تایتان بنیادی (Founding Titan) را در دست داشته باشید به همراه قصد و تصمیمی جدی برای نابودی بشریت شناخته شده، رستگاری رویایی بیش نیست.

آخرین تیزر تریلر قسمت چهارم، پخش این قسمت را برای پاییز تایید می‌کند و در عین حال نگاهی اجمالی به پایان داستان دارد، که در فصل آخر مانگای ایسایاما، «Toward the Tree on That Hill» به تصویر کشیده شده است. حتی با وجود اینکه طرفداران از قبل از آنچه که ممکن در این فصل اتفاق بیفتد خبر دارند (یا می‌توانند حدس بزنند)، اما انتظارات برای این قسمت های پایانی به لطف یک خط داستانی فشرده و جذاب با شخصیت‌های متعددی که به پایان‌های خوبی نیاز دارند، به اوج خود رسیده است.

انتهای داستان

استودیو انیمه MAPPA با کارگردانی یوجیرو هایاشی (Yuichiro Hayashi) قسمت چهارم را باز خواهد گرداند. این کار یکی از بهترین بازگردانی‌های لایو اکشنی بوده که ساخته شده، بسیاری از انیمه‌های ساخته شده در بازسازی جزئیات تصاویر مانگا ناموفق بوده‌اند اما Attack on Titan همیشه یکی از بهترین بازسازی‌هارا در ساخت و تصاویر طراحی شده توسط ایسایاما را پیاده‌سازی کرده است. قبلاً اثرات فاجعه بار Rumbling بر بشریت را بازگو شده است، که برخی از تاریک‌ترین و دلخراش‌ترین تصاویر برای ایجاد یک سناریوی پایان جهانی را در خود دارد.

در قلب این فاجعه، ارن قرار دارد که تبدیل شدنش از قهرمان به قاتلی سریالی او را به یکی از پیچیده ترین و قانع کننده ترین آنتاگونیست‌های تاریخ انیمه تبدیل می‌کند. هیچ توضیح یا دلیلی برای اعمال فجیع ارن ارائه نشده است، زیرا او پیش از این مرتکب این جنایات شده در حالی که از اعتقادات شخصی خود پیروی می کند. کاری که انجام شده راه برگشتی ندارد و مهم این است که قبل از اینکه خیلی دیر بشود باید نقشه های او خنثی شود. اعضای باقی‌مانده Cadet Corps هم باید با هم متحد شوند تا یک روز دیگر زنده بمانند و داستان را برای فصلی بعد ادامه دهند.

موضوع قسمت پایانی، آزادی است چون درک این مسئله، کلید احساسات یمیر فریتز (Ymir Fritz) است و گره‌های گذشته و آینده را باز می‌کند. هر اقدام، تصمیم و عمل رنج‌آوری منجر به یک نتیجه سرنوشت‌ساز شده است که فراتر از نبرد آسمان و زمین و به آینده‌ای دور ادامه می‌یابد. فقط باید کمی صبر کنیم تا جواب‌هایمان در اپیزود نهایی Attack on Titan بدست بیاوریم.

3.9 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا