برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
کدام شخصیت‌ها در پایان Attack On Titan جان سالم به در نخواهند برد؟

کدام شخصیت‌ها در پایان Attack On Titan جان سالم به در نخواهند برد؟

پایان راه تایتان‌ها و مردم الدیا

1%
  • 0/10
کدام شخصیت‌ها در پایان Attack On Titan جان سالم به در نخواهند برد؟ ۱۵۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

پایان Attack on Titan به زودی در مانگای آن به تصویر کشیده می‌شود و انیمه‌ی برگرفته از آن نیز توسط استودیوی MAPPA در حال ساخت است و به همین مناسبت می‌خواهیم پیشبینی کنیم کدام شخصیت‌ها پس از اتمام این مجموعه جان سالم به در می‌برند و کدام شخصیت‌ها هنگام خاتمه‌ی جنگ زنده در نخواهند رفت.

ارن یگر در پایان Attack on Titan خواهد مرد

اِرِن یِگِر

ارن از یک قهرمان به دشمن اصلی این مجموعه تبدیل شده است. او با کسب قدرت‌های تایتانِ اول، ارتشی از تایتان‌ها را روانه‌ی جهان کرد تا همه‌ي کسانی را که خون مردم الدیا در رگهایشان جاری نیست، قتل عام کند. با شکل گرفتن یک لشگر پیشرو (Survey Corps) که تنها هدفشان جلوگیری از ارن است، می‌بینیم که اوضاع بر وفق مراد او نیست و شانس زنده ماندن او در پایان Attack on Titan چندان زیاد نیست.

آرمین آرلرت در پایان Attack on Titan خواهد مرد

آرمین آرلرت

این تایتان عظیم‌الجثه چیزهای بسیار وحشتناکی در طول دوره‌ی خدمتش در لشگر پیشرو دیده و با این‌که او توانست با گرفتن قدرت تایتان غول‌پیکر به جای کاپیتان اِروین قسر در رود، آخرین ماجراجویی آرمین ممکن است ناقوس مرگش را به صدا در آورد. این احتمال وجود دارد که به جایی از داستان برسیم که همه‌ی تایتان‌ها منقرض شده باشند و آرمین نیز جزو آخرینِ آن‌ها باشد.

راینر براون در پایان Attack on Titan خواهد مرد

راینر براون

راینر احتمالا بیش از هر شخصیت دیگری در دنیای Attack On Titan گناهانی را انجام داده که باید تاوانش را پس دهد. با وجود این‌که راینر هم‌اکنون برای قهرمانان داستان می‌جنگد، آمار افرادی را که کشته از هر شخص دیگری که در حال حاضر در فرنچایز زنده مانده، بیشتر است. این تایتان زره‌پوش با عواقب روانی اعمال گذشته‌اش دست و پنجه نرم می‌کند، ولی به نظر می‌رسد روح آزرده‌ی او تنها در قبرش آرامش بگیرد.

زیک یگر در پایان Attack on Titan خواهد مرد

زیک یگر

وقتی که ارن به گذشته سفر کرده بود تا قدرت‌های تایتان اول را بگیرد، زیک نیز همراهش بود و حتی توانست پدر خود را برای آخرین بار ببیند ولی به نظر می‌رسد قبل از پایان Attack On Titan، این تایتانِ میمون جان خود را فدا خواهد کرد و با این کار، نقش خود را به طور کامل در مجموعه ایفا می‌کند.

کنی اسپرینگر در پایان Attack on Titan خواهد مرد

کانی اسپرینگر

کانی زندگی بسیار سختی را پشت سر گذاشته که برای مردم الدیا خیلی غیرعادی نیست، ولی اخیرا او باید به عنوان عضوی از لشگر پیشروی جدید، انتخاب‌های سختی می‌گرفت. او به امید این‌که می‌تواند مادر خود را از تایتان بودن نجات دهد، نزدیک بود فالکو را به مادرش بخوراند. همچنین او چندین تن از سربازان سابق خود را در تلاش برای جلوگیری از ارن و برنامه‌های نسل‌کشی او به قتل رساند.

انی لئونهارت در پایان Attack on Titan خواهد مرد

انی لئونهارت

انی به تازگی پس از حبس کردن خود در کریستالی سخت در اواخر فصل اول انیمه، به تازگی از خواب بیدار و آزاد شده و تصور می‌کنیم که هدف جدیدش – که جلوگیری از ارن و پیدا کردن پدر خود است – او را به کشتن می‌دهد و این اتفاق احتمالا پس از این‌که انی می‌فهمد پدرش بر اثر یک قیام نافرجام کشته شده، رخ می‌دهد. انی مانند راینر به‌خاطر خیانت‌هایش باید تاوان اعمالش را پس دهد و حدس زده می‌شود که او در پایان Attack on Titan‌ کشته خواهد شد!

لیوای در پایان Attack on Titan زنده خواهد ماند

لیوای آکرمن نخواهد مرد!

لیوای بدون شک یکی از قدرتمندترین سربازهای لشگر پیشرو است و با وجود این‌که در مانگا می‌بینیم در طی جنگ بین الدیا و مارلی آسیب‌های شدیدی می‌بیند، احتمالا او نخواهد مرد؛ چراکه لیوای از تمام مبارزه‌هایش با تایتان‌ها – یکی پس از دیگری – جان سالم به در برده و به همین دلیل خود می‌توان او را یک شخصیت شکست‌ناپذیر دانست. بعید نیست که او از تمام ماجراهای پایان Attack on Titan زنده بیرون بیاید!مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

156 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments