مپ جدید وارزون موبایل یکی از نقشه‌های محبوب طرفداران را برمی‌گرداند

یک خبر خوب برای بازیکنان قدیمی

مپ جدید وارزون موبایل یکی از نقشه‌های محبوب طرفداران را برمی‌گرداند عرفان بدری ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
مپ جدید وارزون موبایل

طبق اطلاعات لو رفته، مپ جدید وارزون موبایل احتمالا یکی از نقشه‌های بسیار محبوب بازی Call of Duty: Warzone خواهد بود که طرفداران مدت‌هاست منتظرش هستند.

نقشه Rebirth Island یکی از مپ‌های محبوب بازی Call of Duty: Warzone است که از همان زمان انتشار این اسپین‌آف بتل رویالی پرطرفدار Call of Duty با آن همراه بود، اما مدتیست که از بازی حذف شده است. این مپ با الهام از نقشه Alcatraz در بازی Call of Duty: Black Ops 4 طراحی شده است و تجربه گیم‌پلی پرسرعت‌تری را به نسبت دیگر نقشه‌های بازی‌های بتل رویالی به بازیکنان ارائه می‌دهد.

اندازه کوچکتر این نقشه و همچنین گیم‌پلی روان و سریع بازی Call of Duty: Warzone یک ترکیب ایده‌آل و لذت‌بخش برای بسیاری از بازیکن‌ها بود، اما Rebirth Island دیگر در دسترس قرار ندارد. اکنون طبق شایعات به نظر می‌رسد که این نقشه قرار است به‌زودی به عنوان مپ جدید وارزون موبایل عرضه شود و این موضوع باعث خوشحالی بسیاری از بازیکنان جامعه کاربری Call of Duty شده است.

یکی از منابع خبری مشهور بازی Call of Duty: Warzone با نام شاون وبر (Shawn Weber) به تازگی از طریق حساب کاربری توئیتر خود به چندین تغییر هیجان‌انگیز در بازی Call of Duty: Warzone Mobile اشاره کرده است. او همچنین اطلاعاتی در رابطه با مپ جدید وارزون موبایل به اشتراک گذاشته و گفته که نقشه محبوب Rebirth Mobile به این عنوان خواهد آمد. او همچنین از در دسترس قرار گرفتن این بازی در چندین منطقه دیگر از جهان خبر داد و گفت که محتوای Team Deathmatch این عنوان به‌روزرسانی محتوایی قابل توجهی دریافت خواهد کرد. علاوه بر این شاون وبر به این اشاره کرد که تغییرات ذکر شده در ابتدای فصل دوم بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 اعمال خواهند شد که متاسفانه اکتیویژن (Activision) آن را از اوایل فوریه تا اواسط فوریه به تعویق انداخته است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که همه این اطلاعات تنها در حد یک شایعه هستند و باید حداقل تا زمان معرفی رسمی نسبت به آن‌ها شک و تردید داشت تا بالاخره ببینیم واقعی هستند یا نه. مشخص نیست که حتی اگر نقشه Rebirth Island برای بازی وارزون موبایل در دسترس قرار بگیرد، چقدر شبیه به نسخه اصلی آن باشد. در حالی که بدیهی است گیم‌پلی بازی در موبایل نسبت به دیگر پلتفرم‌ها مثل کنسول‌ها یا رایانه‌های شخصی بسیار متفاوت است، اما پلتفرم موبایل در مقایسه با آن‌ها بسیار در دسترس‌تر است.

بازی Call of Duty: Warzone Mobile در سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی معرفی شد، اما فعلا به طور محدود برای بازیکنان ساکن در کشور استرالیا در دسترس قرار دارد. توسعه‌دهندگان برنامه دارند تا به‌زودی در سال میلادی جاری نسخه کامل این عنوان را به صورت جهانی برای تمام بازیکنان منتشر کنند. همچنین آن‌ها یک برنامه پیشرفت مشترک بتل پس را برای این عنوان طراحی کرده‌اند که به بازیکنان امکان همگام‌سازی پیشرفت‌هایشان در این بازی، Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 را می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا