#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر فصل چهارم Call of Duty Vanguard منتشر شد

کمتر از یک هفته تا انتشار نقشه جدید باقی مانده است

زمان زیادی تا فصل جدید وارزون و ونگارد باقی نمانده و شرکت اکتیویژن و استودیوهای توسعه دهنده این بازی‌ها برنامه‌های بسیاری برای این فصل دارند. تریلر فصل چهارم Call of Duty Vanguard که اخیرا منتشر شده، ما را با نقشه جدید بخش وارزون آشنا می‌کند.

بازی‌های Call of Duty Vanguard و Call of Duty Warzone به تازگی تریلر سینماتیک جدیدی را دریافت کردند که به تاریخ انتشار فصل چهارم بازی ونگارد اشاره دارد. این فصل از بازی که طرفداران به شدت برای آن مشتاق هستند، در تاریخ ۲۲ ژوئن، برابر با ۱ تیر ماه برای تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. با توجه به این تریلر، محتوای جدید و رایگان بسیاری از هفته آینده در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

تریلر فصل چهارم Call of Duty Vanguard

مهم‌ترین محتوای این فصل، نقشه‌ای کاملا جدید با نام Fortunes Keep خواهد بود و همراه آن مثل همیشه شاهد چند تفنگ جدید خواهیم بود. همانطور که اشاره شد ما طی هفته آینده نقشه‌ای کاملا جدید دریافت خواهیم کرد که سبب تغییر بسیار بزرگی در بازی وارزون خواهد شد و همین موضوع می‌تواند کاربران را تا انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و در آینده‌ای نامشخص Call of Duty Warzone 2 راضی نگه دارد. ما گمان داریم تا پیش از انتشار فصل چهارم بازی کال آف دیوتی ونگارد، تریلر گیم پلی نقشه Fortunes Keep نیز منتشر شود. باید دید کاربران در فصل چهارم که با نام Mercenaries of Fortune منتشر خواهد شد، چه استراتژی‌هایی برای نقشه جدید دارند!

در همین راستا لازم به ذکر است که طی مراسم Summer Game Fest ما نگاهی عمیق به گیم پلی بازی مورد انتظار Call of Duty Modern Warfare 2 داشتیم. در کنار تریلر گیم پلی این بازی، ما شاهد انتشار برخی اطلاعات جدید توسط توسعه دهندگان بودیم که باید گفت این محتوای تازه از بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ بسیار امیدوار کننده بودند.

همانطور که در ابتدا گفته شد، فصل چهارم بازی ونگارد در تاریخ ۲۲ ژوئن، برابر با ۱ تیر ماه با نام Mercenaries of Fortune منتشر خواهد شد. اما نظر شما درباره تریلر فصل چهارم Call of Duty Vanguard چیست؟ به نظر شما نقشه Fortunes Keep می‌تواند سبب رضایت کاربران شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا