بازی Warzone Pacific

۱۵ نکته از بازی Warzone Pacific برای زنده ماندن و برنده شدن!

راهکارهایی برای حرفه‌ای شدن

بازی Warzone Pacific در واقع نامی است که برای آوردن نقشه جدید Caldera به عنوان قبلی Call of Duty: Warzone انتخاب شده است. با این وجود، بازیکنان هنگام پریدن در این نقشه جدید معمولا اطلاعات چندانی از آن ندارند و پس از چند بازی، پشت سر هم شکست می‌خورند! به همین منظور در این مطلب قصد داریم تا یک راهنمای ۱۵ نکته‌ای را در اختیار شما قرار دهیم تا از موارد آن برای پیروز شدن خود استفاده کنید.

عناوین مختلف فرنچایز محبوب و موفق Call of Duty حدود دو دهه است که عرضه می‌شوند و طرفداران هم طبق روال هر ساله خود آن‌ها را نصب و تجربه می‌کنند. با این وجود، جالب است که همیشه ما شاهد عرضه بازی‌هایی بوده‌ایم که یک بخش داستانی، چند نفره و در نهایت Co-Op داشته‌اند که در برخی مواقع حالت زامبی بوده‌اند. این در حالی است که در سال ۲۰۱۸ و هنگام عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 اتفاقی افتاد که همه چیز را تحت تاثیر قرار داد تا کالاف دیوتی به مسیری تازه هدایت شود.

در این سال استودیو تری آرک (Treyarch) جسارت به خرج داد و تصمیم گرفت تا پس از عناوینی مانند Fortnite و PUBG، حالت بتل رویال را به سبک کالاف دیوتی در بازی Call of Duty: Black Ops 4 قرار دهد. در این اقدام، شما در بازی اینبار دیگر شاهد بخش داستانی که یکی از نقاط قوت سری است نبودید، بلکه به جای آن، یک بخش جدید به نام Blackout ایجاد شده بود. در این حالت، بازیکنان وارد جزیره‌ای می‌شدند که شامل مناطق مختلفی از مپ‌های حالت Multiplayer سری Black Ops بود. مثل دیگر عناوین بتل رویال، ابتدا هیچ سلاح یا گجتی نداشتید و باید برای پیدا کردن آن می‌گشتید و از روی زمین همه چیز را می‌گرفتید. آخرین نفر برنده است؛ تمام!

در واقع Blackout برای چند ماه اول عرضه بازی خوب بود، اما یک حالت یکبار مصرف‌طور داشت که به همین دلیل هم کاربران آن را کنار زدند. به نحوی بازی حمایت نمی‌شد و کمبود داشت. بتل رویال حرفه‌ای Call of Duty خیلی زود در حال زمین‌گیر شدن بود، اما نهایتا در سال ۲۰۲۰ و پس از عرضه عنوان Modern Warfare بالاخره Warzone ساخته به صورت کاملا رایگان منتشر شد تا بالاخره آن چیزی که طرفداران سال‌ها یه دنبال آن بودند، محقق شود؛ یک بازی بتل رویالی که داستانش را از سری Call of Duty می‌گیرد و مدام آپدیت می‌شود!

این آپدیت شدن‌های فصلی در واقع همان دلیلی است که Warzone را به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر رسانده و موفقیت آن را تضمین می‌کند. در همین راستا نیز پس از عقب بردن زمان نقشه وردانسک (Verdansk) در حین جریان Black Ops Cold War، حال مدتی پس از عرضه Call of Duty: Vanguard، بازی Warzone Pacific به صورت آپدیت ارائه شده تا با یک نقشه و داستان جدید (در ادامه ونگارد)، شما را به جزیره Caldera ببرد!

با این وجود، از آنجا که بازی Warzone Pacific یک نقشه متفاوت دارد و تجربه آن متفاوت از وردانسک است، قصد داریم تا در ادامه نکاتی را به شما برسانیم که شاید در گرفتن پیروزی تاثیرگذار باشند.

۱۵. اول نقشه!

اینکه داخل نقشه بازی Warzone Pacific کجا می‌پرید خیلی مهم است. به محض اینکه صحنه داخل هواپیما تمام می‌شود، می‌توانید نقشه بازی را بزرگ کرده و نگاه کنید. در اینجا می‌توانید ببینید که دقیقا گاز سمی دایره‌ای که محیط را کوچک‌تر می‌کند، در کدام قسمت بسته خواهد شد. به همین ترتیب، اینکه بازیکنان با توجه به این دایره کجا می‌روند کاملا مشخص است؛ به جز مکان‌هایی مثل Capital که همیشه شلوغ هستند.

حال در این بخش تصمیم با شماست؛ اگر اعتماد به نفس کافی دارید و فکر می‌کنید که از پس دشمنان با مهارت بالایی که دارید بر می‌آیید، پس به مکان‌های شلوغ و مرکز دایره حرکت کنید. اگر هم فکر می‌کنید که احتیاط شرط اول است و حتما باید قبل از درگیری خوب لوت کنید، بد نیست به سراغ مناطق دورتر بروید. اما در نهایت، فراموش نکنید که در صورت بازی تیمی، بهترین کار این است که در کنار یکدیگر باشید و تیمی حرکت کنید؛ تیر چهار اسلحه همیشه از یکی قوی‌تر است!

۱۴. چتر خود را باز و بسته کنید تا سرعت بیشتری بگیرید

دقیقا در همان لحظه‌ای که Warzone عرضه شد و بازیکنان آن را اولین بار تجربه کردند، یک مورد بسیار جالب کشف شد؛ اینکه شما وقتی از داخل هواپیما اول بازی به پایین می‌پرید، پس از باز کردن چتر در نقطه‌ای خاص، می‌توانید دوباره آن را ببرید! سپس هنگام نزدیک شدن به زمین آن را باز کنید و جلوی مرگ بر اثر سقوط را بگیرید. این نکته بسیار کوچک خود به حدی می‌تواند شما را در هنگام درگیری اول بازی با دیگران جلو بیندازد که شاید خیلی زود یک بازیکن فوق حرفه‌ای را هم حذف کنید!

با این کار، زودتر به زمین می‌رسید، زودتر لوت می‌کنید و از همه مهم‌تر، وقتی که روی هوا و بدون چتر هستید، سلاح هفت تیر اولیه شما در دستتان خواهد بود تا از همانجا با دقت تیر مناسب، دیگر بازیکنان را هم بزنید!

۱۳. پول را خرج کنید

سیستم پول هم در نقشه قبلی Warzone و هم در بازی Warzone Pacific نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. به نحوی که برای انجام بسیاری از کارها مانند آوردن یار حذف شده، به آن نیاز خواهید داشت. حال شما با انجام دادن قراردادها و همچنین لوت کردن این پول را به دست می‌آورید، اما نکته اینجاست که برای جمع کردن بیش از حد آن، هیچ جایزه و چیز خاصی در نظر گرفته نشده است!

ببینید وقتی شما کشته شوید، تمام این پول کاملا از دست خواهد رفت و دیگر هیچ Cash خاصی برای دست بعد بازی خود ندارید. پس همیشه سعی کنید تا با این پول در ایستگاه‌های خرید، به سراغ گرفتن رادار یا همان UAV، Cluster Strike و حتی ضد گلوله باشید. حداقل اگر این موارد را بخرید، استفاده کنید و در نهایت حذف شوید، دیگر حرص پول خرج نکرده خود را نخواهید خورد. همچنین اگر هم‌تیمی شما با بدشانسی از بازی حذف شده، شاید خریدن او به مبلغ ۴,۰۰۰ و آوردنش به بازی برای شانس مجدد، لطف خوبی باشد.

۱۲. همیشه سلاح خاص خود را از Loadout Drop بگیرید

قطعا و بدون شک گرفتن سلاحی که خود بلوپرینت آن را دستکاری کرده‌اید و مخصوص ساخته‌اید، از سلاحی که از روی زمین در بازی برمی‌دارید بهتر است. به همین دلیل نیز در بازی Call of Duty: Warzone Pacific این دسترسی برای بازیکنان فراهم شده تا از جعبه‌هایی به نام Loadout Drop، تفنگ طراحی شده خود را بردارند. اما اینکه چطور باید به این Loadout Drop ها برسید، خود مسئله بسیار مهمی است.

اول از همه باید بدانید که دقایقی پس از پریدن همه بازیکنان داخل نقشه Caldera در بازی Warzone Pacific هواپیماهایی از روی جزیره رد می‌شوند و برای بازیکنان جعبه‌های Loadout Drop را می‌اندازند. دسترسی به این جعبه‌ها رایگان است، و بازیکنان در گروهی که زودتر به آن برسد می‌توانند یک سلاح از تفنگ‌های از پیش طراحی شده خود را بردارند. با این وجود، ریسک این کار می‌تواند به حدی بالا باشد که دیگر کلا از بازی حذف شوید! چرا که پس از افتادن جعبه، تقریبا نصف تیم‌هایی که نزدیک به آن هستند به سمتش می‌روند تا رایگان سلاحی که دوست دارند و برایش اتچمنت چیده‌اند را بردارند. به همین دلیل نیز تعجب نکنید اگر هنگام گرفتن سلاح، ناگهان یک تیر سلاح اسنایپر به کله شما خورد و حذف شدید.

به همین دلیل نیز همیشه پیشنهاد با احتیاط‌تر ما این است که سعی کنید با جمع کردن پول در بازی، به سراغ ایستگاه‌های خرید بروید، و یک Loadout Drop برای تیم خود بخرید! با این کار در یک مکان امن می‌توانید درخواست افتادن جعبه را بفرستید و خیلی راحت به سلاح دلخواه خود دسترسی داشته باشید؛ بدون جنگ و خونریزی!

دقت کنید که طبق مکانیزم نقشه جدید بازی Warzone Pacific باید حتما صبر کنید تا Loadout Drop های رایگان ارسال شوند، سپس می‌توانید به سراغ خریدن جعبه اختصاصی تیم خود باشید. همچنین قیمت جعبه جداگانه خریدن معادل ۱۰,۰۰۰ است که اگر بخواهید به آن برسید، بد نیست چند قرارداد را انجام دهید.

۱۱. قرارداد بردارید تا پولدار شوید!

همانطور که اشاره شد، پول در بازی Call of Duty: Warzone Pacific حرف اول را اگر نزند، دوم را می‌زند! در نتیجه برای جمع کردن آن باید از همان ابتدای کار فکری به حال خود بکنید. گشت و گذار داخل نقشه به شما پول می‌رساند، اما این مقدار هرگز کافی نیست. در نتیجه، یک راه خوب برای رسیدن به پول بیشتر در این جزیره جدید بتل رویال، انجام دادن قراردادهایی است که انواع مختلفی هم دارند.

قراردادهای Bounty

سیستم ساده است؛ یک فرد در نقشه برای شما به صورت دایره‌ای که مدام کوچک‌تر می‌شود، نشان‌گذاری خواهد شد. حال هر چه شما نزدیک‌تر شوید، این دایره کوچک‌تر می‌شود و در نهایت به فرد مورد نظر می‌رسید. با این وجود، اگر این فرد را بکشید، پول و XP خوبی را به جیب خواهید زد، اگر هم او را پیدا نکنید و نکشید، ضرری نمی‌کنید و مقداری XP هم دریافت می‌کنید. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که اگر فردی به جز تیم شما این بازیکن را حذف کند، شما باز هم مقداری پول و XP خواهید گرفت!

در نتیجه هیچ ضرری در برداشتن این قرارداد نیست و می‌توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. به علاوه، یک قرارداد Big Game Bounty هم وجود دارد که تنها یکبار قابل برداشتن است و پس از گرفتن، به شما اجازه می‌دهد تا فردی که بیشترین کشته در این دست از بازی را گرفته پیدا کنید و در صورت توان بکشید. اگر او را بزنید، جایزه بزرگی را هم دریافت خواهید کرد.

قراردادهای Scavenger

گرفتن این قرارداد در بازی Warzone Pacific به شما ماموریت می‌دهد تا سه جعبه را از داخل نقشه پیدا کرده و باز کنید. حال داخل این جعبه‌ها لوت و پول خوبی وجود دارد، اما برخی مواقع راه رسیدن به آن‌ها دشوار خواهد بود. اگر بتوانید خود را به این جعبه‌ها برسانید، یک نفر از اعضای تیم می‌تواند تا ۸ ضد گلوله را بردارد و پولی به همه بازیکنان داده خواهد شد.

قراردادهای Recon

با گرفتن این قراردادهای می‌توانید ببینید که نقطه امن بعدی دایره گاز در کدام قسمت از نقشه بسته می‌شود، اما خود و تیم باید برای گرفتن پول و این اطلاعات حتما به سراغ مکانی خاص و از پیش تعیین شده رفته و برای مدتی خاص در آن بمانید! این حرکت ممکن است ریسک بالایی داشته باشد، چراکه ماندن در یک مکان شما را برای تیم‌های مهاجم به یک هدف ساکن تبدیل کرده و راحت‌تر حسابتان را می‌رسند. همچنین شاید این مکان مشخص شده یک محیط باز، بدون هیچ سنگر و دیوار یا ساختمانی باشد؛ اوضاع خیلی خراب می‌شود!

قراردادهای Most Wanted

این قرارداد در بازی Warzone Pacific مثل یک تیغه با دو لبه برنده است؛ چراکه اگر ببازید کارتان تمام است، اگر هم ببرید که جایزه بزرگی را دریافت می‌کنید. در واقع در قراردادهای Most Wanted، شما به مدت سه دقیقه روی نقشه برای همه بازیکنان مارک می‌شوید. حال باید سعی کنید تا در این سه دقیقه کشته نشوید و زنده بمانید، چراکه بعد از آن، پول خوبی می‌گیرید و تمامی یارانی که کشته شده‌اند یا در زندان Gulag هستند آزاد خواهند شد!

قراردادهای Supply Drop

این نوع قرارداد به شما می‌گوید که جعبه Supply Drop بعدی که حاوی مهمات و آیتم‌های خوبی است، دقیقا کجا به زمین خواهد رسید. حال شما در عین اینکه می‌توانید به آن‌ها برسید، ممکن است با تیم دیگری برخورد کرده و درگیر شوید؛ کاری که این قراردادها را شاید کمی ریسکی‌تر کند.

قراردادهای Supply Run

با گرفتن این قرارداد، باید در زمان محدود و مشخص شده‌ای خود را به یک ایستگاه خرید برسانید‌. اگر به موقع برسید و از شانس خوبی که دارید کسی آنجا نباشد، در خریدهای بعدی خود یک تخفیف خیلی خوب خواهید گرفت. همچنین گرفتن یک کیت Self Revive به صورت رایگان از جوایز این چالش است.

قراردادهای Top Secret

این قرارداد، یکی از موارد فوق را به صورت شانسی و اتفاقی، بدون انتخاب مستقیم به شما می‌دهد. حال اگر آن را انجام دهید، جایزه دریافتی بیشتر از حد معمول خواهد بود!

۱۰. مهمات را با هم‌تیمی‌ها شریک شوید

این اقدام به شدت مهم است! چرا که اگر بازی را به صورت تیمی شروع کرده‌اید، پس باید هم تیمی بازی کنید. اگر فکر می‌کنید که بسیار قوی هستید و به دقت تیر خود اعتماد کامل دارید، باز هم در یک بازی تک به چهار و تک به سه احتمال شکست خوردن شما بسیار بیشتر خواهد بود، تا اینکه فرد دیگری چند تیر کمکی را به دشمن زده باشد تا راحت‌تر آن را حذف کنید! در نتیجه، همیشه سعی کنید تا وقتی می‌توانید و کشته نشده‌اید به هم‌تیمی‌های خود مهماتی که نیاز دارند بدهید یا از آن‌ها بگیرید.

همچنین دادن پول به هم‌تیمی‌های خود می‌تواند باعث شود تا یک عضو ۱۰,۰۰۰ به دست آورده و یک جعبه Loadout Drop بخرد!

۹. اهمیت نشان کردن یا همان Ping

قابلیت اشاره کردن با نشان‌گذاری کردن مکان‌ها یا آیتم‌های مختلف، موردی است که شاید اولین بار در Apex Legends دیده بودیم. اما آنقدر استفاده از آن مهم بود که دیگر عناوین مختلف سبک بتل رویال نیز از آن استفاده کردند و در مکانیزم کلی قرار دادند. بازی Call of Duty: Warzone Pacific نیز از این قاعده هرگز مستثنی نیست!

اگر دشمنی می‌بینید، به جای آنکه در میکروفون خود داد بزنید و بگویید طرف پشت ساختمان یا کنار دیوار است، خیلی راحت مکان مورد نظر را Ping کنید! این کار خیلی سریع‌تر و بهتر از آدرس دادن‌هایی که شاید غلط توسط یاران شما فهمیده شوند کارساز خواهد بود. در نتیجه، همیشه یک دکمه مناسب را برای Ping در نظر بگیرید تا جلوی دست باشد و سریع بتوانید مکان‌ها یا آیتم‌های مورد نظر را برای هم‌تیمی‌های خود مارک کنید.

۸. داشتن هم‌تیمی در Gulag!

یکی از ویژگی‌هایی که Warzone به سبک بتل رویال اضافه کرد و حال در نقشه جدید آن با بازی Warzone Pacific هم وجود دارد، داشتن حالت Gulag برای یک مبارزه تک به تک، بعد از کشته شدن برای بار اول است. اولین بار که در بازی حذف می‌شوید (اگر در دقایق پایانی بازی نباشد)، به یک نقشه کوچک برای مبارزه تک به تک برده خواهید شد. حال در این مبارزه، تماشاچیان سایر افرادی هستند که مثل شما کشته شده‌اند! اگر در میان این افراد، هم‌تیمی شما وجود داشته باشد، می‌توانید به همدیگر کمک کنید و جای دشمن را لو بدهید!

این ترفند مدت‌هاست که توسط بازیکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما قاعدتا برای به کارگیری آن نیاز به میکروفون روشن خواهید داشت.

۷. اگر بازی سریع دوست دارید، به سراغ Plunder و Resurgence بروید

دو حالت Plunder و Resurgence هم برای یادگیری نقشه کلی بازی و هم برای گرفتن XP و ارتقا اسلحه کاملا مناسب و بی‌نظیر هستند. در این بخش دیگر شما مثل حالت بتل رویال عادی پس از کشته شدن حذف نخواهید شد، بلکه دوباره و چندباره به نقشه باز می‌گردید و به کشتن دشمنان ادامه می‌دهید! این خیلی برای افرادی که بازی‌های سریع‌تر و درگیری‌های بیشتر را دوست دارند بهتر خواهد بود؛ بخصوص اینکه دشمنان پشت سر هم ظاهر می‌شوند و اگر به درستی بازی کنید، می‌توانید کشته‌های بسیاری را به همراه امتیازی بالا بگیرید!

۶. تعداد اعضای تیم را تغییر دهید

پلی لیست همیشه در Warzone تغییر می‌کرد و حال نیز در بازی Warzone Pacific متغیر است. با این حال، همیشه ببینید که از بین حالت‌های مختلف تک‌نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره، کدام‌یک برای شما بهتر است. همچنین اگر برای مثال دو نفر هستید، بهتر است شانس خود را در حالت‌های سه نفره و چهار نفره با یاران اتفاقی امتحان نکنید! اینکه با بازی همدیگر آشنا باشید و هماهنگ بازی کنید شرط اول خواهد بود.

۵. حالت Vanguard Royale را هم امتحان کنید

جنگ جهانی دوم یعنی محدودیت‌های بیشتر در زمینه سلاح پیشرفته و استفاده از گجت‌هایی مانند RC-XD. حال اگر به چنین تجربه‌ای بیشتر از یک بتل رویال مدرن علاقه دارید، پس Vanguard Royale انتخاب اصلی برای شما خواهد بود.

در این بخش دیگر خبری از برخی ویژگی‌های دو عنوان Modern Warfare و Black Ops Cold War نیست، اما می‌توانید از سلاح و تجهیزات حاضر در Call of Duty: Vanguard به خوبی استفاده کنید! با این وجود، یک نکته که در این بخش وجود دارد، این است که برای تجربه Vanguard Royale همیشه داشتن سلاح سطح بالا با ۱۰ اتچمنت تاثیرگذار، خیلی عملکرد فرد را در بازی تغییر می‌دهد این بالا بردن سطح سلاح جنگ جهانی دوم، عملا فقط در خود CoD Vanguard امکان‌پذیر است.

پس اگر این بازی را دارید و در بخش چند نفره آن سلاح خاصی را مکس کرده‌اید، بهترین گزینه برای یک تجربه متفاوت از بتل رویال در بازی Warzone Pacific اجرای Vanguard Royale خواهد بود. در غیر این صورت، حالت عادی را بازی کنید و از همان سلاح قبلی خود در بهترین شرایط بهره ببرید.

۴. منورها را دنبال کنید

در دو شرایط در بازی Warzone Pacific یک منور به آسمان فرستاده می‌شود. اولین وضعیت وقتی است که تیمی قرارداد Recon قبول کرده و در یک منطقه کمپ کرده، در حالی که یک منور سفید رنگ در مکان ایستادن آن‌ها به هوا می‌رود تا همه ببینند و کار آن‌ها را با درگیری دشوار کنند. دومین وضعیت هم وقتی است که تیمی یار خود را می‌خرد؛ در این حالت، یک منور قرمز رنگ هوا می‌رود و می‌توانید با دیدن آن، تیم دشمن را پیدا کرده و حذف کنید.

۳. مکان فرود خود را تغییر دهید

اگر چند دست پشت سر هم بازی می‌کنید و مدام شکست می‌خورید، بد نیست مکان فرود آمدن خود را بررسی کنید. به عنوان مثال، بازیکنان معمولا دوست دارند تا همیشه در مکانی خاص که همیشه می‌روند پریده و بازی را از آنجا شروع کنند. این در حالی است که انجام چنین حرکتی به یکنواخت شدن کار شما کمک می‌کند و زودتر حذف می‌شوید!

همیشه مکان‌های مختلف را امتحان کنید و همانطور که در نکته اول گفته شد، به دنبال مکانی مناسب و متفاوت بگردید، نه مکانی همیشگی.

۲. وقت زدن ماسک ضد گاز اشک‌آور مهم است

ماسک گاز یا همان Gas Mask در واقع نقش بسیار مهم و حیاطی را در دقایق پایانی بازی دارد؛ به نحوی که اگر از آن به درستی استفاده کنید، خیلی راحت می‌توانید به منطقه ممنوعه پشت دایره گاز بروید و دشمنانی که برای رسیدن به منطقه امن تلاش می‌کنند را غافل‌گیر کنید! همچنین اگر کار گره بخورد و منطقه امن آخر به کلی بسته شود، این ماسک گاز است که به شما کمک می‌کند تا در محیط بدوید و فرار کنید.

با این وجود زدن این ماسک در بازی Warzone Pacific با یک انیمیشن خاص و کوتاه انجام می‌شود که اگر به موقع زمان آن را مدیریت نکنید، نمی‌توانید به درستی به دشمنان تیر بزنید و مجبور به Hip Fire خواهید بود. در نتیجه، همیشه پیش از درگیری سعی کنید تا خود این زمان را در نظر گرفته و سپس به سراغ دشمنان بروید.

۱. به رویدادهای داخل بازی هم دقت کنید!

در فصل چهارم دو سال قبل Warzone، یک ویژگی جالب که به بازی اضافه شد و اکنون در Warzone Pacific هم وجود دارد، رویدادهایی هستند که در روند بازی بسیار تاثیرگذار خواهند بود. طی این رویدادها بازیکنان می‌توانند مثل انجام قراردادها پول و مهمات به دست آورند، یا اینکه به بدشانسی بخورند! به همین دلیل در این نکته آخر می‌توانید لیستی از این رویدادها را مشاهده کنید تا در صورت مواجه شدن با آن‌ها، تکلیف خود را بدانید!

رویداد Jailbreak

  • در این رویداد با جعبه Supply Drop بعدی تمامی افرادی که حذف شده بودند دوباره به بازی برمی‌گردند! حال اگر مبارزه در Gulag را باخته باشند، یا منتظر رسیدن به آن باشند.

رویداد Fire Sale

  • طی این رویداد اکثر آیتم‌های ایستگاه‌های خرید در داخل بازی Warzone Pacific ناگهان یک تخفیف بزرگ را ارائه می‌کنند! همچنین اگر زیر ۶۰ ثانیه خود را نزدیک‌ترین مرکز خرید برسانید، می‌توانید رایگان هم‌تیمی کشته شده خود را برگردانید.

رویداد Supply Chopper

  • در این رویداد، چند هلی‌کوپتر داخل نقشه نمایان می‌شوند که نابود کردن آن‌ها یک جعبه پر از لوت ارزشمند را برای شما به همراه خواهد داشت! این لوت شامل سه UAV، ماسک گاز، مقداری پول، دو جعبه ضد گلوله و تیر و یک نارنجک‌انداز می‌شود.

رویداد Restock

  • تمامی جعبه‌ها دوباره پر می‌شوند تا از نو لوت کنید!

رویداد Resurgence

  • برای مدتی کوتاه و تا زمانی مشخص، تا وقتی که حداقل یک نفر از اعضای یک تیم زنده باشد، سایر اعضا در صورت کشته شدن پشت سر هم دوباره به بازی بر می‌گردند.

رویداد Cash Drop

  • اسم رویداد کاملا گویای ماجراست؛ چراکه داخل نقشه می‌توانید جعبه‌های ایردراپ پر از پول پیدا کنید.

رویداد Heavy Weapons Crate

  • جعبه‌هایی حاوی سلاح متفاوت داخل نقشه سقوط می‌کنند.

رویداد Juggernaut

  • چند کیت مخصوص جاگرنات در نقشه افتاده می‌شود تا بازیکنان آن‌ها را بردارند و به زره آن مجهز شوند.

در نظر داشته باشید که رخ دادن این رویدادها در هر دست از بازی کاملا اتفاقی است و اگر هشیار باشید، آن‌ها را دنبال خواهید کرد. همچنین در حالت Vanguard Royale تعداد رویدادها کمتر و محدودتر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا