کشف ایستراگ بازی مدرن وارفر 2 پس از پنج ماه!

باید از توسعه دهندگان در اینفینیتی وارد تشکر کرد!

ایستراگ بازی مدرن وارفر 2

به تازگی کاربران ایستراگ‌های جالب و خنده داری را در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ کشف کرده‌اند. کشف ایستراگ بازی مدرن وارفر 2 پس از گذشت حدودا ۵ ماه از انتشار بازی، بسیاری از کاربران را کنجکاو کرده و حال آن‌ها به دنبال ایستراگ‌های جدید در آن هستند.

استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) از معدود استودیوهای بزرگی است که سابقه چندان درخشانی در قرار دادن ایستراگ در بازی‌های سال‌های اخیر خود ندارد و کشف ایستراگ در بازی‌های آن‌ها برای طرفداران مانند کشف الماس است. مدتی پیش یکی از طرفداران تیزبین ایستراگ سریال بریکینگ بد در بخش داستانی مدرن وارفر 2 را کشف کرد.

در سری بازی کالاف دیوتی، ایستراگ‌ها اغلب مربوط به بخش زامبی بوده که این بخش نیز مختص استودیو تری آرک (Treyarch) است و اینفینیتی وارد دخالتی در آن ندارد. حال که نسخه کالاف دیوتی تحت نظر تری آرک احتمالا تا سال ۲۰۲۴ به انتشار نرسد، کاربران باید به دنبال ایستراگ‌های کوچک اینفینیتی وارد و البته اسلج همر (Sledgehammer Games) باشند.

ایستراگ‌های تازه کشف شده در مدرن وارفر 2 مربوط به گلوله‌های تفنگ‌ها بوده که یکی از آن‌ها اولین مرتبه توسط کاربری با نام Tristan_mua در شبکه اجتماعی ردیت به انتشار رسید. نا گفته نماند که این ایستراگ با استفاده از یک گلیچ کشف شده است. در بخش پشتی یکی از گلوله‌ها، جمله «.50 BIG UWU SO MUCH OUCHIE» درج شده که بدون شک دست پخت یکی از توسعه دهندگان خلاق و البته شوخ طبع این بازی است. کاربران و طرفداران پس از تماشای این پست بارها از توسعه دهندگان برای قرار دادن ایستراگی که شاید هرگز کشف نمی‌شد تشکر کرده و البته به شوخی و خنده درباره آن پرداختند!

دومین ایستراگ بازی مدرن وارفر 2 توسط کاربری با نام Scourgelol در ردیت منتشر شد. این ایستراگ نیز در بخش پشتی یکی از گلوله‌ها قرار گرفته است. این ایستراگ نوشته «9×19 + LOVE BE MINE» در بخش پشتی گلوله است. تماشای حکاکی‌ها و نوشته‌های مختلف بر سلاح‌ها و گلوله‌ها در بازی مدرن وارفر 2 همان چیزی است که از اولین روزهای انتشار بازی نظر کاربران را جلب کرد و همین موضوع باعث شده طرفداران به طور مداوم به دنبال ایستراگ‌های بیشتر در این بازی باشند. اما در این میان باید اشاره داشت که متاسفانه دلیل رخ دادن گلیچی که سبب تماشای این ایستراگ‌ها شده هنوز مشخص نیست و کاربران بسیاری از این گلیچ رنج می‌برند!

در زمان انتشار این مطلب، اطلاعات بسیار محدودی در رابطه با نسخه بعدی سری بازی کالاف دیوتی در دسترس است. بسیاری از شایعات به ادامه یافتن سری بازی مدرن وارفر در سال ۲۰۲۳ اشاره دارند، با این حال هیچ خبر رسمی در این باره به انتشار نرسیده است. همانطور که مطالع هستید، شرکت مایکروسافت هنوز در حال تلاش برای ثبت شرکت عظیم اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به نام خود است و در حالی که بسیاری این خرید را قدمی بزرگ در انحصار طلبی مایکروسافت و حذف احتمالی سری بازی کالاف دیوتی از پلی استیشن می‌دانند، مایکروسافت اعلام کرده که هدف آن‌ها چنین چیزی نیست!

در پایان باید اشاره داشت ما باور داریم فارغ از هر اتفاقی، عطش طرفداران برای سری بازی کالاف دیوتی کم نشده و این بازی مثل همیشه با قدرت به مسیر خود ادامه می‌دهد. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و البته رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره ایستراگ بازی مدرن وارفر 2 چیست؟ آیا شما نیز ایستراگی کشف کرده‌اید که تا به حال به آن اشاره نشده است؟ منتظر نظرات و البته تجربیات شما هستیم.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا