در جام Call of Duty Mobile در ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید

ثبت نام برای جام Call of Duty Mobile آغاز شد

در جام Call of Duty Mobile در ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید ساحره چمنی ۱۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
جام کالاف دیوتی موبایل

جام کالاف دیوتی موبایل موبایل یک رویداد بزرگ در زمینه‌ی رقابت‌ آنلاین فردی و گروهی است که علاقه‌مندان با ثبت نام و شرکت در این مسابقه می‌توانند جوایز ارزشمندی دریافت کنند.

رویداد Call of Duty Mobile در دو مرحله در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۲۲، ۲۳ و همچنین جمعه ۳۰ آبان برگزار خواهد شد؛ برندگان این رقابت آنلاین در بخش گروهی و فردی در مجموع ۶۰ میلیون تومان جایزه از کافه بازار دریافت خواهند کرد.

مسابقات ورزش‌های الکترونیکی یا Esports در سراسر دنیا طرفداران خاص و پروپاقرص خود را دارد. برگزاری چنین رویدادهایی به افزایش شادابی و همچنین ایجاد رقابت در بین جوانان منجر می‌شود. مسابقه Esports برای اولین بار در ایران توسط پلتفرم انتشار بازی و برنامه موبایلی «بازار» در همراهی با انجمن ورزش الکترونیک ایران برگزار خواهد شد.

بازی کال آو دیوتی موبایل که یکی از جذاب‌ترین بازی‌های جهان برای این رقابت انتخاب شده است در بخش ورزش‌های الکترونیکی موبایل هر کس با دستگاه و سیستم عاملی متفاوت وارد این بازی می‌شود.

برگزار کننده این رویداد «بازار» پلتفرم انتشار برنامه و بازی موبایلی همراه با انجمن بازی‌های الکترونیک ایران است. هدف برگزاری این رویداد ایجاد بستر رقابت هیجان‌انگیزی برای جوانان ایرانی است.

بازار با برگزاری رویداد Esport سعی دارد که درگیری بیشتر با بازی‌کننده‌های ایرانی بسازد و خدمات متنوع خود را در عرصه بازی به گوش بازی‌کننده‌ها برساند.

در سال‌های اخیر، بازار با فعالیت در حوزه بازی گام‌های متعددی برداشته است. از این گام‌ها می‌توان به برگزاری دو دوره رویداد بازی‌سازی کژوال کمپ، حمایت از کمپین بازی‌سازان ایرانی «سرگرمیت با ما»، سرمایه‌گذاری روی استودیو بازی‌سازی آواگیمز و انتشار گزارش‌های اختصاصی داده محور برای بازی‌سازان اشاره کرد.

شرایط ثبت نام در جام کالاف دیوتی موبایل

علاقه‌مندان در رقابت آنلاین جام قهرمانی کال آو دیوتی موبایل (Call of Duty Mobile) می‌توانند به صورت گروه ۴ نفره یا فردی بازی کنند. برای شرکت به صورت فردی لازم است شرکت کننده بالای ۱۵ سال سن داشته باشد و هزینه ۲۰ هزارتومانی ثبت نام را پرداخت کند.

جام کالاف دیوتی موبایل در ایران

در رقابت آنلاین گروهی جام کالاف دیوتی موبایل، گروه‌ها باید ۴ نفری باشند و اطلاعات تمامی بازیکنان برای ثبت نام گروهی ضروری است. هزینه‌ی ثبت‌نام برای هر تیم ۵۰ هزار تومان است.

۲۲ آبان ماه روز اول برگزاری رقابت‌هاست. رقابت آنلاین انفرادی روز ۲۲ آبان و رقابت آنلاین گروهی روز ۲۳ آبان ماه برگزار می‌شود. در مرحله اول تیمها و افراد به رقابت خواهند پرداخت و سه تیم برتر و ۸ نفر اول مسابقات انفرادی در جام قهرمان قهرمانان در ۳۰ آبان با یکدیگر رقابت خواهند کرد. آدرس سایت این رویداد esports.cafebazaar.ir است.

بازار پیش‌تر با میزبانی از ۸۰ هزار بازی موبایلی اندرویدی در دسته‌های مختلف سعی کرده بستر مناسبی برای دانلود و به‌روز‌رسانی برنامه برای ۴۱ میلیون کاربر خود باشد. از طرف دیگر سعی کرده با ارایه خدمات میزبانی و همچنین فرصت دیده شدن به استودیوهای بازی‌سازی نقش پویا و محکمی در رشد صنعت بازی موبایل در ایران ایفا کند و سبب‌ رشد تعداد استودیوهای بازی‌سازی و تولید بازی‌های باکیفیت‌تر ایرانی و در نتیجه استقبال روزافزون کاربران از بازی‌های داخلی شود.

نظر شما در مورد جام Call of Duty Mobile در ایران چیست؟ فکر می‌کنید می‌توان جایزه‌ی چند میلیون تومانی این رقابت‌ها را از آن خود کنید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا