1%
  • 0/10

هجوم زامبی‌‌ها به Warzone Mobile در به‌روزرسانی جدید آن

حمله زامبی‌ها به بتل رویال

هجوم زامبی‌‌ها به Warzone Mobile در به‌روزرسانی جدید آن ۰ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
هجوم زامبی‌‌ها به Warzone Mobile

با اعلام رسمی شرکت اکتیویژن در به‌روزرسانی جدید بازی تحت عنوان Reloded، شاهد هجوم زامبی‌‌ها به Warzone Mobile خواهیم بود.

عنوان Call of Duty: Warzone Mobile یک نسخه موبایلی فری تو پلی (Free to Play) از بخش محبوب بتل رویال این مجموعه است. عنوانی که تجربه گیم‌پلی پرتنش و سریع آن همان تجربه مشابه نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی این بازی را ارائه و منتقل می‌کند و شامل نقشه‌هایی با وسعت بزرگ نظیر Verdansk و Rebirth Island می‌شود. این بازی از قابلیت همگام سازی پیشرفت پشتیبانی می‌کند. قابلیتی که اجازه می‌دهد که پلیر XP و سلاح‌های خود را روی چند پلتفرم مختلف ارتقای سطح دهد.

با توجه به گرافیک به‌روز Warzone Mobile، گزینه‌های شخصی‌سازی گسترده و قابلیت پشتیبانی از 120 پلیر در یک مسابقه، بازی توانسته شمار قابل توجهی از مخاطبین را جذب نماید که می‌توانند با اضافه شدن زامبی‌ها در به‌روزرسانی فصل چهارم تحت عنوان Reloded، هیجان‌زده‌تر از قبل شوند.

وقوع یک فاجعه شیمیایی موجب پدید آمدن و هجوم زامبی‌‌ها به Warzone Mobile شده است که لایه جدیدی از هرج و مرج و هم‌چنین هیجان را به بازی اضافه می‌کند. به‌علاوه حالت‌های بازی قبلی این عنوان، پلیرها اکنون می‌توانند در یک حالت جدید به تجربه بازی بپردازند که شامل ویژگی‌های نقشه‌ به‌روزرسانی شده، رویدادهای هفتگی جدید و موارد بیشتر همگی با تمرکز روی هجوم زامبی‌ها خواهند بود.

یکی از حالت‌های قابل توجهی که به بازی اضافه شده به حالت Zombie Royale در نقشه Rebirth Island اختصاص دارد. در این حالت که به صورت بازه زمانی محدود در دسترس خواهد بود، پلیرهایی که نابود شوند به صورت زامبی به بازی بازگشته و سعی می‌کنند پلیرها باقی مانده را مبتلا و از بین ببرند.

حالت جدید اضافه شده تحت عنوان Havoc Resurgence در نقشه Rebirth Island به وقوع می‌پیوندد. این حالت شامل پرک‌های منحصر به فرد Havoc بوده که به شکل جالبی موجب متغیر شدن گیم‌پلی بازی می‌شود و بدین ترتیب هر مسابقه را غیرقابل پیش‌بینی‌تر از قبل می‌کند. نقشه Verdansk نیز در این به‌روزرسانی جدید بدون تغییر باقی نمانده و نقاط مورد توجه (POI) جدیدی از جمله Zombie Graveyard و Crash Site به آن اضافه شده است. در این نقاط پلیرها با چالش‌های دشواری مواجه خواهند شد که البته در صورت بقا و موفقیت از لوت‌های ارزشمندی برخوردار خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments