1%
  • 0/10

پشتیبانی از بازی Call of Duty Mobile ادامه دارد

حتی با وجود وارزون موبایل

پشتیبانی از بازی Call of Duty Mobile ادامه دارد ۲ ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پشتیبانی از بازی Call of Duty Mobile

با استناد بر بیانیه اخیر اکتیویژن، پشتیبانی از بازی Call of Duty Mobile بعد از عرضه وارزون موبایل همچنان ادامه دارد.

حدود پنج سال از عرضه بازی کالاف دیوتی موبایل می‌گذرد؛ اثری که به لطف گیم‌پلی جذاب، حالت‌های متنوع و نقشه‌های پرطرفدار مجموعه، از همان ابتدا مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و تا به امروز میلیاردها دلار برای اکتیویژن درآمدزایی داشته است. حال، با عرضه وارزون موبایل، بسیاری از گیمرها از آینده این عنوان نگران هستند.

به بیان دقیق‌تر، بازی Warzone Mobile طی روزهای آینده روانه بازار می‌شود. با این وجود، خوشبختانه انتشار بازی مزبور هیچ تاثیری روی کالاف دیوتی موبایل نمی‌گذارد و گفته شده تیم سازنده کماکان به پشتیبانی از بازی و عرضه محتواهای فصلی جدید برای آن متعهد می‌ماند.

بر اساس بیانیه اخیر اکتیویژن، این کمپانی در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر در روند انتشار محتواهای جدید Call of Duty Mobile ندارد و پشتیبانی از بازی مشابه روال گذشته ادامه دارد. همچنین، نقشه‌های Shoot House و Alcatraz نیز به صورت دائمی از بازی حذف نمی‌شوند، بلکه بعدها به طور چرخشی و به عنوان جایگزین دیگر نقشه‌ها دسترس قرار خواهند گرفت.

شرکت اکتیویژن در این زمینه توضیح می‌دهد:

کالاف دیوتی موبایل کماکان در هر فصل محتوای جدیدی دریافت می‌کند و هیچ برنامه‌ای برای تغییر محتواهایی که بازی ارائه می‌دهیم، وجود ندارد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر درباره محتوای جدید و هیجان‌انگیزی باشید که در ادامه سال جاری میلادی از راه می‌رسند.

البته، بهتر است بدانید که احتمالا به مرور زمان بازی کالاف دیوتی موبایل جای خود را به کالاف دیوتی وارزون موبایل خواهد داد. در واقع، با توجه به رویکرد اکتیویژن در قبال Warzone 2 که به مرور زمان جایگزین بازی نخست شد، انتظار می‌رود که با عرضه وارزون موبایل، کالاف دیوتی موبایل نیز به سرنوشت مشابهی دچار شود.

لازم به ذکر است که کالاف دیوتی وارزون موبایل در تاریخ ۲۱ مارس سال جاری (۲ فروردین پیش‌رو) به طور رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر خواهد شد. گفتنی است که در صورت پیش ثبت‌نام، یک باندل شامل اسکین شخصیت گوست، یک نشان و بلوپرینت چندین اسلحه را به صورت رایگان دریافت می‌کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments