1%
  • 0/10

تماشا کنید: ۱۹ دقیقه از گیم‌پلی بازی وارزون موبایل

روزشماری هوادارها

تماشا کنید: ۱۹ دقیقه از گیم‌پلی بازی وارزون موبایل ۱۲ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

رسانه IGN به تازگی ویدیویی از وارزون موبایل به اشتراک گذاشته که حدود ۱۹ دقیقه از گیم پلی بازی را نشان می‌دهد.

کمتر از یک هفته به انتشار عمومی Warzone Mobile باقی مانده و هوادارها برای تجربه بازی روزشماری می‌کنند. در این میان، شرکت اکتیویژن به تازگی نسخه دسترسی زودهنگام بازی را در اختیار رسانه معروف آی‌جی‌ان قرار داده که در پی آن، یک ویدیوی ۱۹ دقیقه‌ای از گیم پلی وارزون موبایل منتشر شده است.

به گفته این رسانه، ویدیوی فوق برگرفته از نسخه دسترسی زودهنگام بازی روی آیفون ۱۵ پرو است که گرافیک آن نسبت به کالاف دیوتی موبایل خیره‌کننده و واقع‌گرایانه به نظر می‌رسد. جدا از کیفیت بصری، این تریلر نگاهی اجمالی به سیستم گان پلی و مبازره با بات‌ها دارد.

بازی Call of Duty Warzone Mobile دارای پنج حالت مختلف است. اولین حالت، بتل رویال نام دارد که در آن ۱۲۰ بازیکن در نقشه وردانسک به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. حالت دوم، موبایل رویال بوده که در آن نبردها سریع‌تر شده و ماموریت‌های بیشتر و لوت بهتری دارد.

حالت بعدی با نام Resurgence شناخته می‌شود که از ۴۸ پلیر پشتیبانی می‌کند و دارای نقشه Rebirth Island است. حالت چهارم شامل مدهای مختلف بخش چندنفره از جمله Team Deathmatch و Domination و Kill Confirmed و Search & Destroy می‌شود. آخرین حالت بازی نیز به Shoot the Ship معروف که در مدهای مختلف با سایر پلیرها رقابت می‌کنید.

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است در روز ۲۱ مارس سال جاری (۲ فروردین پیش‌رو) به طور رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شود. گفتنی است که در صورت پیش ثبت‌نام، یک باندل شامل اسکین شخصیت گوست، یک نشان و بلوپرینت چندین اسلحه را به صورت رایگان دریافت می‌کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments