رویداد کافه گیمز 4 فردا به صورت آنلاین برگزار می‌شود

چهارمین رویداد مشترک آواگیمز و کافه بازار

رویداد کافه گیمز 4 فردا به صورت آنلاین برگزار می‌شود بهزاد شعبانی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
رویداد کافه گیمز 4

چهارمین رویداد مشترک آوا گیمز و کافه بازار تحت عنوان کافه گیمز 4 فردا مورخ ‍۱۸ اردیبهشت ۹۹ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند هم‌اکنون برای شرکت در این رویداد جالب توجه ثبت نام کنند.

قرار است تا دو شرکت آوا گیمز و کافه بازار به عنوان دو مجموعه‌ی تاثیرگذار در توسعه و نشر بازی‌های موبایلی، در رویداد کافه گیمز 4 به گفتگو و تبادل اطلاعات بپردازند. بدون شک اگر به بازی‌های موبایلی علاقه دارید یا به دنبال توسعه بازی برای این پلتفرم محبوب هستید، رویداد فردا می‌تواند اطلاعات ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار دهد.

مهدی ناصری، حسین مزروعی، امیر حسین ناطقی و امین میرزاپور از جمله نفرات سرشناس این عرصه هستند که فردا به گفتگوی با یکدیگر می‌نشینند و تجربیات خودشان را به اشتراک می‌گذارند.

شروع چهارمین مراسم کافه گیمز با مهدی ناصری، تحلیل‌گر داده‌های کسب و کار کافه بازار خواهد بود؛ او قرار است به بررسی چرخه‌ی عمر بازی‌های ایرانی در کافه بازار بپردازد تا با ارائه‌ی آمار جدید و جالب توجه، تحلیلی دقیق و مفید از این موضوع مهم داشته باشد.

بعد هم نوبت امیر حسین ناطقی (مدیر عامل کوییز آو کینگز)، امین میرزاپور (مدیر ارشد شرکت تاد) و حسین مزروعی (مدیر عامل آوا گیمز) می‌رسد تا در پنلی مشترک، به گفتگو با یکدیگر بپردازند. گفته می‌شود که تاثیر ویروس کرونا بر کسب و کارهای مربوط به بازی‌های ویدیویی از جمله محوریت‌های صحبت‌های آن‌ها خواهد بود.

برخلاف دوره‌های گذشته، به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن، کافه گیمز 4 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و کسانی که در این رویداد ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند آن را از سرویس وبینار تماشا کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا کاربران سوالات خودشان را در بخش کامنت‌ها مطرح کنند تا پرسش و پاسخ بین آن‌ها و کارشناسان، بخشی از این رویداد باشد.

اگر برای ثبت نام در چهارمین رویداد مشترک آوا گیمز و کافه بازار علاقه دارید، می‌توانید از اینجا اقدامات لازم را انجام دهید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا