برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سوپرسل چرا کاربران ایرانی بازی‌های کلش رویال و کلش آف کلنز را تحریم کرد؟!

مصاحبه با مدیر روابط عمومی کافه بازار در رابطه با سرنوشت کاربران بازی‌های کلش رویال و کلش آف کلنز

سوپرسل چرا کاربران ایرانی بازی‌های کلش رویال و کلش آف کلنز را تحریم کرد؟! ۱۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ مصاحبه کپی لینک
سوپرسل کاربران ایرانی کافه بازار

سوپرسل طی بیانیه‌ای از توقف تمدید قرارداد با کافه بازار و نیز عدم پشتیبانی از کاربران ایرانی خبر داد.

در بیانیه‌ی سوپرسل آمده است: 

تصمیم سختی را گرفته‌ایم مبنی بر اینکه قرارداد خود را با «کافه‌بازار» تمدید نکنیم، که در نتیجه آن بازیکنان ایرانی دیگر قادر به انجام دادن بازی‌های ما نخواهند بود. بازیکنان پس از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می‌شود کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.بازیکنان ما، در هر کجا که هستند، از همه چیز برایمان مهم‌ترند، و واقعا متأسفیم که نتوانستیم در حال حاضر راهی را برای ادامه ارائه Clash of Clans و Clash Royale به بازیکنانمان در ایران پیدا کنیم.ما این در را برای همیشه نمی‌بندیم؛ ما به نظارت بر وضعیت و همکاری با «کافه‌بازار» ادامه می‌دهیم تا در صورت امکان راهی برای بازگشت پیدا کنیم. 

بر این اساس نظر مدیر روابط عمومی کافه بازار را در رابطه با تصمیم سوپرسل مبنی بر تحریم کاربران ایرانی جویا شدیم.

از امیرمهدی حقیقت دلیل تمدید نشدن قرارداد سوپرسل با کافه بازار را پرسیدیم؛ وی گفت:

این شرکت هیچ توضیحی در رابطه با توقف تمدید قراردادش با کافه بازار نداده است و مشخص نیست که چه دلیلی باعث عدم ادامه‌ی همکاری شده است.

از مدیر روابط عمومی کافه بازار در رابطه با تکلیف کاربران ایرانی پرسیدیم که با وجود محبوبیت بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویا، آیا کاربران از این پس امکان انجام این بازی‌ها را ندارند؟ وی پاسخ داد:

کاربران ایرانی تا هشتم مهرماه می‌توانند کلش آف کلنز و کلش رویال را بازی کنند و از این تاریخ به بعد امکان خرید درون برنامه برای آنها وجود ندارد.

از حقیقت راهکار پیشنهادی برای کاربران بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویال را جویا شدیم. وی گفت:

فعلا کاربران تا دو هفته‌ی آینده فرصت دارند تا این بازی را انجام دهند بر این اساس بسیاری از کاربران با خرید بیشتر درون برنامه‌ای تلاش می‌کنند بتوانند مدت بیشتری از این بازی بهره ببرند.

وی همچنین در رابطه با راه‌های دور زدن و استفاده‌ی بیشتر از این بازی اعلام کرد که احتمالا عده‌ای با استفاده از کارت‌های هدیه گوگل پلی اقدام به خرید درون برنامه‌ی این بازی‌ها می‌کنند و احتمال دارد در همین رابطه بازار سیاهی برای خرید این کارت‌ها تشکیل شود.

وی همچنین در رابطه با اینکه آیا ممکن است سوپرسل با شرکت دیگری غیر از کافه بازار برای ارایه بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویال همکاری کند، گفت:

سوپرسل مشخصا کاربران ایرانی را تحریم کرده است، بنابراین به نظر نمی‌رسد که بخواهد با شرکت دیگری برای ارایه‌ی سرویس‌ و خدماتش وارد همکاری شود.

مدیر روابط عمومی کافه بازار در رابطه با بازی‌های جایگزین کلش آف کلنز و کلش رویال گفت:

بازی‌های سبک استراتژی جذاب زیادی وجود دارند که جایگزین این بازی‌ها خواهند شد و احتمالا در آینده‌ی نزدیک کاربران از بازی‌های کلش به آنها سوییچ خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments