منتظر محتوای جدید و حالت PvE در بازی Clash Royale باشید

یک ماجراجویی تازه

بازی Clash Royale

توسعه‌دهندگان بازی Clash Royale از محتوای جدید و اضافه شدن حالت PvE به این عنوان چند نفره‌ی پرطرفدار می‌گویند.

استودیوی بازی‌سازی سوپرسل (Supercell) از محتوای جدید بازی Clash Royale، تحت عنوان Clan Wars II رونمایی کرده است. طبق توضیحات ارائه شده، در Clan Wars II کاربران به همراه دوستانشان باید به قایقرانی بپردازند تا جوایزی را برای خود و هم تیمی‌های خود (اعضای Clan) جمع‌آوری کنند. آخرین جایزه‌ی این چالش، صندوقی است که در پایان رودخانه قرار دارد که جوایز ارزشمندی در آن وجود دارد.

بازی کلش رویال در سبک استراتژیک در سال ۲۰۱۶ میلادی توسط توسعه‌دهنده و ناشر آن، استودیوی بازی‌سازی سوپرسل، عرضه شد. این عنوان هیجان‌انگیز به صورت چندنفره برگزار می‌شود و مخاطبین زیادی هم دارد. کلش رویال تا کنون برای دو سیستم عامل اندروید و iOS در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها عرضه شده است.

توسعه‌دهنده‌ی فنلاندی بازی می‌گوید با آغاز Clan Wars II، حالت‌های مختلفی برای بازیکن در دسترس قرار می‌گیرد که یکی از آن‌های حالت PvE خواهد بود. با شروع این حالت، قایق بازیکن وضعیت دفاعی به‌ خود می‌گیرد و بازیکن باید با چالش‌های متعددی روبه‌رو شود. در واقع، به‌نظر می‌رسد کلش رویال ماجراجویی جدیدی برای کِلَن‌ها در نظر گرفته است.

با وجود آن‌ که چیزی تا شروع فصل جدید Clash Royale باقی نمانده، توسعه‌دهندگان می‌گویند محتوای Clan Wars II تا ماه آگوست سال جاری (مرداد – شهریور) منتشر نمی‌شود. علاقه‌مندان به این بازی استراتژیک می‌توانند آن‌ را برای سیستم عامل اندروید و iOS به صورت کاملا رایگان دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا