#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی مستقل Bright Memory Infinite با ایکس‌باکس جدید به نسل نهم می‌آید

خبری از تاریخ انتشار نیست

تماشا کنید: بازی مستقل Bright Memory Infinite با ایکس‌باکس جدید به نسل نهم می‌آید سورنا رضایی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت مایکروسافت در قسمت جدید از سری برنامه‌های ویدیویی اینساید ایکس‌باکس، از نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس Bright Memory Infinite رونمایی کرد. محصولی که تماما توسط یک نفر ساخته شده است!

بحران جهانی کرونا باعث شده تا شرکت‌های مختلف برای معرفی و نمایش محصولات خود به رویدادهای دیجیتالی روی بیاورند. مایکروسافت هم از این قاعده مستثنا نیست و این غول تکنولوژی قصد دارد به منظور آمادگی هر چه بیشتر طرفداران خود برای آغاز نسل نهم، برنامه‌ی ویدیویی اینساید ایکس‌باکس را به صورت ماهانه پخش کند. جدیدترین قسمت این برنامه دقایقی پیش پایان یافت.

رویداد اینساید ایکس‌باکس امروز با نمایش تریلر Bright Memory Infinite آغاز شد. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود دو دقیقه زمان داشته و شخصیت اصلی بازی را نشان می‌دهد که با استفاده از شمشیر و سلاح مسلسل دشمنان خود را یکی پس از دیگری از پا در میاورد. در بخش‌های پایانی تریلر هم شاهد اتومبیلرانی هستیم که به یک سانحه منجر می‌شود. در این میان، دو مورد جلب توجه می‌کند: مورد اول، سرعت بسیار بالای گیم‌پلی است که به کاربر خود اجازه نمی‌دهد لحظه‌ای در یک نقطه ثابت مانده و باید به‌طور مداوم در حرکت باشد. نکته‌ی دوم و پایانی هم تکنولوژی‌هایی است که شخصیت اصلی می‌تواند از آن‌ها برای غلبه بر دشمنان استفاده کند. برای مثال، در بخشی از ویدیو یک نوع گرپل را می‌بینیم که از آن می‌توان برای جابجایی سریع در محیط و همچنین کشیدن دشمنان به سمت خود اشاره کرد.

داستان Bright Memory Infinite در یک آرمان‌شهر و در سال ۲۰۳۶ میلادی جریان دارد؛ جایی که یک پدیده‌ی آسمانی رخ داده و دانشمندان و محققان قادر به یافتن هیچ توضیحی برای آن نیستند. حال همه چیز بر دوش شخصیت اصلی داستان قرار دارد تا از طریق جستجو و انجام تحقیقات، راز پشت پرده‌ی این پدیده‌ی عجیب را کشف کند. در پایان، لازم به ذکر است که هیچ اشاره‌ای به زمان انتشار این بازی نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا