آیا بازیگر جایگزین بتمن بن افلک در DCU مشخص شده است؟

آیا مشخص شده چه کسی جای بن افلک را می‌گیرد؟

بتمن بن افلک

این طور که گفته شده، جیمز گان (James Gunn) و استودیو دی سی (DC Studios) هنوز بازیگر جایگزین بتمن بن افلک (Ben Affleck) را که در فیلم The Brave and The Bold حضور خواهد داشت را انتخاب نکرده‌اند.

دنیای دی سی (DCU) به رهبری جیمز گان رسما یک بتمن کاملا جدید را با یک بازیگر متفاوت در فیلم The Brave and The Bold معرفی خواهد کرد که جایگزین بن افلک می‌شود و در کنار بتمن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در مجموعه The Batman که جزوی از Elseworlds دنیای دی سی است، فعالیت خواهد کرد.

طرفداران نظرات مختلفی درباره این که چه کسی باید بتمن بعدی سینما باشد دارند، اما بازیگرانی مثل جنسن اکلس (Jensen Ackless) بازیگر سریال‌های Supernatural و The Boys، ریچارد مدن (Richard Madden) بازیگر فیلم Eternals و سریال‌های Game of Thrones و Citadel و همچنین جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) بازیگر فیلم‌های Spider-Man: Far From Home و Prisoners جزو محبوب‌ترین گزینه‌ها بین طرفداران هستند.

حالا به تازگی رهبر دنیای دی سی و رئیس استودیو دی سی، جیمز گان در حساب کاربری اینستاگرام خود زمانی که یکی از طرفداران از او پرسید چقدر طول می‌شود تا جایگزین بتمن بن افلک در فیلم The Brave and The Bold انتخاب و رسما معرفی شود گفت که هنوز زمان زیادی تا انتخاب شدن این بازیگر باقی مانده است.

او همچنین مدتی پیش تائید کرده بود که بر خلاف چیزی که ممکن است در پایان فیلم The Flash به نظر برسد، جرج کلونی (George Cooney) بازیگر بتمن در دنیای دی سی نیست و یک بازیگر کاملا جدید این نقش را به تصویر خواهد کشید.

اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان فیلم The Flash‌ به تازگی وظیفه کارگردان فیلم The Brave and The Bold را بر عهده گرفته است. هنوز مشخص نیست که اثر چه زمانی به نمایش درمی‌آید، اما از آن جایی که اعلام شده فیلم جدید بتمن پس از اکران Superman: Legacy در سال ۲۰۲۵ نمایش داده می‌شود و همچنین فیلم The Batman 2 نیز در همان سال اکران می‌شود، احتمالا در سال ۲۰۲۶ شاهد پخش The Brave and The Bold در سالن‌های سینمای سراسر دنیا باشیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا