تاریخ اکران Shazam 2، Black Adam و The Flash به تاخیر خورد

The Batman پنج ماه دیرتر منتشر می‌شود

Shazam

استودیوی برادران وارنر اعلام کرد تاریخ اکران Shazam 2، Black Adam و The Flash با تاخیر همراه خواهند بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، روند توسعه‌ی تعداد زیادی از فیلم‌های مورد انتظار دنیای سینمایی دی‌سی باز هم با مشکلاتی مواجه شده و بر این اساس، برادران وارنر تصمیم گرفته تا تاریخ اکران آن‌ها را تغییر دهد. علاوه‌بر فیلم The Batman، عناوین Shazam 2، Black Adam و The Flash در تاریخی که قبل‌تر اعلام شده بود، منتشر نمی‌شوند.

عوامل فیلم‌های نامبرده شده و برادران وارنر می‌گویند مشکلات شیوع ویروس کرونا و بسته‌ بودن سینماها همچنان ادامه داشته و به همین دلیل تاریخ اکران این عناوین با تاخیر همراه می‌شود. از سوی دیگر، میزان فروش فیلم‌ها در باکس آفیس هم به طرز چشم‌گیری پایین بوده و به همین دلیل سازندگان ترجیح می‌دهند زمان انتشار تولیدات خود را عقب بیاندازند تا از میزان فروش این عناوین اطمینان بیشتری داشته باشند. طبق اعلام رسمی ناشرین، The Flash در تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲) و فیلم ابرقهرمانی Shazam 2 در تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با دوم ژوئن ۲۰۲۳) به پرده‌ی نقره‌ای می‌روند. Black Adam هم فیلم دیگری است که دی‌سی فیلمز و برداران وارنر می‌گویند این فیلم در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود اما تاریخ دقیق هنوز مشخص نشده است.

از سوی دیگر، با توجه به بیانیه‌ای که استودیوی برادران وارنر و دی‌سی فیلمز منتشر کرده‌اند، اکران The Batman با پنج ماه تاخیر اکران می‌شود. این فیلم قرار بود از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک اکتبر سال ۲۰۲۱) روی پرده‌های سینما برود اما این تاریخ تا ۱۳ اسفند همان سال (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲) عقب افتاده است. لازم به ذکر است که تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 که توسط دی‌سی فیلمز تولید می‌شود، ۵ دی ماه (مصادف با ۲۵ دسامبر سال جاری میلادی) خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا