معرفی شخصیت بلک ادم در کانسپت تریلر Black Adam

حضور اعضای Justice Society تایید شده است

استودیوی برادران وارنر در جریان رویداد DC FanDome کانسپت تریلر Black Adam را منتشر کرد که روی سرگذشت شخصیت اصلی این فیلم تمرکز دارد.

کمیک بوک‌های دی‌سی شخصیت‌های بسیاری را در خود جای داده و بلک ادم یکی از آن‌ها است. حاصل همکاری اتو بایندر (Otto Binder) و سی. سی بک (C. C. Beck) شاید به اندازه‌ی دیگر ضدقهرمان‌ها یا شرورهای دی‌سی شناخته شده نباشد اما اهمیت بالایی دارد. او نه تنها اصلی‌ترین دشمن اصلی شزم به شمار می‌رود، بلکه طی تاریخ کمیک بوک‌ها بارها و بارها مقابل دیگر ابرقهرمانان از جمله سوپرمن ایستاده است. همین اهمیت هم باعث شده تا در چندین سریال انیمیشنی ساخته شده بر اساس کمیک بوک‌ها حضور یافته و اقتباس سینمایی‌اش هم چراغ سبز تولید را دریافت کند.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) سال‌ها قبل با مدیران استودیوی برادران وارنر به توافق رسید تا نقش بلک ادم را ایفا کند. در ابتدا قرار بود نخستین ملاقات طرفداران با این ابرشرور در فیلم سینمایی Shazam رقم بخورد اما برنامه‌ها در میانه‌ی راه تغییر کرد. دست‌اندرکاران دنیای سینمایی دی‌سی تصمیم گرفتند یک فیلم اختصاصی برای بلک ادم ساخته شده و سپس او را در مقابل دیگر شخصیت‌ها از جمله شزم قرار دهند. از زمان اعلام ساخت فیلم Black Adam تاکنون، تقریبا هیچ گونه اطلاعاتی به اشتراک گذاشته نشده است. از همین رو، انتظار می‌رفت یکی از پنل‌های DC FanDome به این اثر مورد انتظار اختصاص یابد؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد.

استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز در جریان رویداد DC FanDome کانسپت تریلر Black Adam را به نمایش گذاشتند. این تریلر در حدود دو دقیقه زمان داشته و با استفاده از طرح‌های مفهومی یا کانسپت آرت ساخته شده است. از همین رو، منتظر ویدیوهای لایو اکشن نباشید. این ویدیوی تبلیغاتی روی سرگذشت شخصیت اصلی تمرکز دارد. در گذشته شهری به نام  کنداق وجود داشت که ثروت بسیاری را در خود جای داده بود و مهد جادو و قدرت به شما می‌رفت. با این حال، اکثریت مردم جامعه چیزی نداشته و به عنوان برده در خدمت ثروتمندان بودند. در چنین شرایطی، فردی به نام تئو ادم به قدرت‌های فرانسانی دست یافت. او تمام تلاش خود را به کار گرفت تا اوضاع را تغییر دهد اما موفق نشد و به اسارت درآمد.

تریلر Black Adam
نوحا سنتینو بازیگر نقش هاوکمن

با گذشت پنج هزار سال از آن اتفاقات، بلک ادم موفق می‌شود خود را از اسارت نجات داده و آزاد شده است. این شخصیت در کمیک بوک‌ها حکم یک ابرشرور را دارد اما طبق آنچه در تریلر نشان داده شد، قرار است یک ضدقهرمان باشد. اطلاعات جدید به همین موارد ختم نمی‌شود. دواین جانسون در جریان DC FanDome تایید کرد اعضای Justice Society از جمله هاوکمن، دکتر فیت، اتم اسمشر و سایکلون در فیلم حضور داشته و مقابل بلک ادم خواهند ایستاد. نوحا سنتینو (Noah Centineo) بازیگر سری فیلم‌های To All the Boys I’ve Loved Before نقش امت اسمشر را ایفا می‌کند. هنرپیشه‌ی دیگر نقش‌ها در حال حاضر مشخص نیست.

در پایان لازم به ذکر است که فیلم سینمایی Black Adam برای اکران از تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا