برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

مروری بر اخبار مارول؛ از نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 5 تا داستان فیلم دکتر استرنج 3

رویدادی بزرگ‌تر از اندگیم!!

مروری بر اخبار مارول؛ از نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 5 تا داستان فیلم دکتر استرنج 3 ۷۶ ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
لوکی در فیلم انتقام جویان 5

یکی از افشاگران مشهور صنعت سینما در جدیدترین گزارش خود به نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 5 پرداخته و به‌روزرسانی جدیدی از داستان فیلم دکتر استرنج 3 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

روز گذشته رسانه ددلاین در گزارشی رسمی تایید کرد که استودیو مارول با آقای شان لوی (Shawn Levy)، کارگردان فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine وارد مذاکره شده تا بزرگترین فیلم تاریخ مارول، یعنی Avengers 5 را هدایت کند. به‌گفته ددلاین، شان لوی نسخه اولیه فیلمنامه که حول محور شخصیت‌هایی همچون لوکی، شانگ چی، ثور، دکتر استرنج، هالک شگفت انگیز و ۶۰ چهره آشنای دیگر می‌چرخد را خوانده اما هنوز پاسخ قطعی نداده است.

انتظار می‌رود در همایش کمیک کان سن دیگو پیش‌رو به‌روزرسانی‌های بیشتری با طرفداران به اشتراک گذاشته بشود، اما در حال حاضر به‌جز گزارش غیررسمی افشاگری معروف به‌نام The Cosmic Circus، چیزی در دست نیست. به‌گفته او پنجمین قسمت از سری فیلم‌های انتقام جویان که قبلا Avengers: The Kang Dynasty نام داشت، قراره روایت‌گر داستانی در مقیاس کوچک با عناصر مولتی‌ورسی باشد و اقتباس لایو اکشن بعدی، یعنی Avengers: Secret Wars هم مجموعه کمیک به‌شدت محبوب جنگ‌های مخفی را در دو قسمت به تصویر بکشد.

همچنین به نظر می‌رسد که قبل از دو رویداد کراس اوری انتقام جویان قراره شاهد روایت شدن داستان فیلم دکتر استرنج 3 باشیم، زیرا این افشاگر در ادامه گزارش خود مدعی شده که قسمت پایانی سه‌گانه دکتر استرنج با الهام از مجموعه کمیک “Time Runs Out” ساخته خواهد شد و زمینه لازم را برای بازگشت لوکی در فیلم انتقام جویان 5 فراهم خواهد کرد. چگونه؟ اگر در قسمت پایانی سه‌گانه دکتر استرنج فاجعه تلاقی دنیاها از کنترل خارج شود و خطوط زمانی بی‌شماری در معرض خطر نابودی قرار بگیرند، خدای داستان‌ها باید از تخت پادشاهی خود برخیزد و به انتقام جویان در شکست دادن کانگ، دکتر دووم یا هر شرور بزرگی که مارول در نظر دارد، کمک کند تا نظم مولتی‌ورس دوباره برقرار شود.

همانطور که بارها و بارها اشاره کردیم، فعلا همه‌ چیز در حد شایعه است و استودیو مارول هنوز نسبت به هیچ چیزی واکنش نشان نداده است. بنابراین تا زمانی که خبری رسمی از سوی مارول منتشر شود، انتظارات خود را مدیریت کنید تا در آینده از تصمیمات اتخاذ شده ناامید نشوید. البته The Cosmic Circus افشاگر قابل اعتمادی است که قبلا صحت اکثر ادعاهایش ثابت شده اما بازهم بهتر است انتظارات خود را مدیریت کنیم.

فیلم‌های به‌شدت مورد انتظار Avengers 5 و Avengers: Secret Wars به‌ترتیب برای اکران در تاریخ‌های ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) و ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) برنامه‌ریزی شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

76 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments