1%
  • 0/10

مارول عنوان The Kang Dynasty را از نام فیلم انتقام جویان 5 حذف کرد

تغییر و تحولی اساسی در دنیای سینمایی مارول

مارول عنوان The Kang Dynasty را از نام فیلم انتقام جویان 5 حذف کرد ۱۳ ۰۱ دی ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
نام فیلم انتقام جویان 5

پس از اخراج جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، بازیگر نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) در دنیای سینمایی مارول (MCU)، حالا استودیو مارول (Marvel Studios) تصمیم گرفته است تا نام فیلم انتقام جویان 5 را تغییر داده و عنوان The Kang Dynasty را از آن حذف کند.

جاناتان میجرز که بازیگر نقش اصلی دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars بود و به نوعی مهم‌ترین نقش را در حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) دنیای سینمایی مارول، پس از این که در پرونده اخیر گناهکار شناخته و به حداقل یک سال حبس محکوم شد، توسط استودیو مارول از نقش کانگ فاتح اخراج شد. با این حال پس از اعلام این خبر گزارش شد که ساخت قسمت پنجم مجموعه فیلم‌های انتقام جویان تحت تاثیر این اتفاق قرار نمی‌گیرد، زیرا استودیو مارول از قبل تمام تصمیمات را در پشت صحنه گرفته است.

حالا رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood) در گزارشی اعلام کرده است که از منابع خود شنیده که استودیو مارول نام فیلم انتقام جویان 5 را تغییر داده و عنوان The Kang Dynasty را از آن حذف کرده است. در حال حاضر مشخص نیست که استودیو مارول چه تصمیمی برای این پروژه گرفته است. برخی گزارش‌ها از عوض شدن بازیگر نقش کانگ فاتح خبر می‌دهند، این در حالی است که عده‌ای نیز می‌گویند شخصیت کانگ فاتح به طور کامل از داستان حذف شده و یک ابرشرور دیگر جای او را در قسمت پنجم و ششم Avengers خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات قطعی در این رابطه باید منتظر اعلام رسمی استودیو مارول بمانیم.

جاناتان میجرز پیش از این در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania و فصل اول و دوم سریال Loki نقش کانگ فاتح را ایفا کرده بود و قرار بود در دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars نیز این نقش را تکرار کند.

به گزارش منابع The Hollywood Reporter، مارول تصمیم گرفته است که پس از اخراج جاناتان میجرز از نقش او به عنوان Kang the Conqueror، به یک عنوان کاری برای Avengers 5 باز گردد. در ابتدا، مارول برنامه داشته تا میجرز را در تمام نسخه‌های Kang در جهان‌های موازی MCU بازی کند. تا کنون، او به عنوان Kang در Ant-Man and The Wasp: Quantumania و Kang variants He Who Remains و Victor Timely در فصل‌های 1 و 2 سریال Loki ظاهر شده است. با این حال، محکومیت میجرز پایانی به این برنامه‌ها زده است.

این اولین باری نیست که استودیو مارول بازیگر یک شخصیت را در دنیای سینمایی مارول اخراج و بازیگر دیگری را جایگزین او می‌کند. پیش از این، ترنس هاوارد (Terrence Howard) از نقش جیمز رودز (James Rhodes) اخراج شده بود به جایش دان چیدل (Don Cheadle) این نقش را بر عهده گرفت. همچنین ادوارد نورتون (Don Cheadle) نیز که در فیلم The Incredible Hulk نقش بروس بنر (Bruce Banner) را ایفا کرده بود، نیز از این نقش اخراج شد و به جایش مارک رافلو (Mark Ruffalo) در آثار بعدی دنیای سینمایی مارول این نقش را ایفا کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments