نخستین اطلاعات از داستان دکتر استرنج 3 لو رفته است

استرنج و جبران گذشته!

داستان دکتر استرنج 3

وب سایت The Cosmic Circus در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود، اولین جزئیات را از داستان دکتر استرنج 3 (Doctor Strange 3) لو داده است.

دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness در سال ۲۰۲۲ میلادی اکران شد و تقابل جادوگر عالی رتبه و اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) را به تصویر کشید. البته محصول مارول با یک کلیف هنگر به انتها رسید؛ استیون استرنج درخواست کمک یک جادوگر به نام کلیا را پذیرفت تا بتوانند تداخل‌های بوجود آمده در مولتی ورس را برطرف کنند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، شخصیت کلیا توسط شارلیز ترون (Charlize Theron) به تصویر کشیده می‌شود.

وب سایت The Cosmic Circus اخیراً گزارشی را با محوریت داستان دکتر استرنج 3 روی خروجی خود قرار داده است. طبق متن، قسمت سوم اقتباسی آزاد از کمیک بوک Time Runs Out بوده و دقیقاً از جایی شروع می‌شود که قسمت دوم به انتها رسید. همچنین گروهی تحت عنوان The Black Priests در داستان حضور دارد که مقر آن در Nothing Space of Destroyed Universes واقع شده است. در ضمن، کلیا یکی از اعضای کشیش‌های سیاه بوده و می‌خواهد با کمک دکتر استرنج، تداخلی که جادوگر عالی رتبه باعثش بوده را برطرف کند.

در Doctor Strange 3 فاش می‌شود مولتی ورس در آستانه نابودی بوده و دلیل این اتفاق هم تداخل‌هایی است که در سراسر مولتی ورس رخ می‌دهند. همچنین جدیدترین تداخل، حاصل اقدامات دکتر استرنج در Doctor Strange in the Multiverse of Madness بوده است. در ضمن، نویسنده The Cosmic Circus در بخش دیگری از مطلب خود فاش کرد در قسمت سوم معلوم می‌شود چرا در قسمت پیشین دکتر استرنج یک تهدید بزرگ برای مولتی ورس معرفی شد.

کریستین پالمر-383 در Doctor Strange 2 گفت استیون استرنج بزرگترین تهدید برای موجودیت مولتی ورس است. البته او وارد جزئیات نشد و چیز بیشتری نگفت. در ضمن، تداخل یا Incursion به برخورد دو جهان به یکدیگر گفته می‌شود. در جریان این اتفاق، هر دو جهان یا یکی از آن‌ها موجودیت خود را از دست می‌دهد.

مارول تاکنون هیچ حرفی از فیلم دکتر استرنج 3 به میان نیاورده اما طبق شایعه‌ها، قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی در دست ساخت بود. همچنین انتظار می‌رود فیلم مزبور پیش از Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars اکران شود.

4.5 11 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا