برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین عضو انتقام جویان جدید در فیلم Avengers: The Kang Dynasty لو رفت؟

انتقام جوی جدید حماسه مولتی ورس

اولین عضو انتقام جویان جدید در فیلم Avengers: The Kang Dynasty لو رفت؟ ۱۸ ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ سینما کپی لینک
اولین عضو انتقام جویان جدید

استودیو مارول با رونمایی از دو فیلم بعدی انتقام جویان در کمیک کان سن دیگو، همه را شگفت‌زده کرد. این دو پروژه عظیم که به فاز ششم و حماسه مولتی ورس پایان می‌دهند بدون شک ابرقهرمانان بسیاری را شامل می‌شوند که به تازگی اولین عضو انتقام جویان جدید لو رفته است. 

همانطور که انتظار می‌رود، فیلم Avengers: The Kang Dynasty به کارگردانی دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) باری دیگر قدرتمندترین ابرقهرمانان زمین را دور هم جمع می‌کند تا با تهدید کنگ فاتح جاناتان میجرز (Jonathan Majors) مقابله کنند. در حالی که لیست اعضای گروه هنوز توسط هیچ منبع رسمی تایید نشده، یکی از ستاره‌های قدیمی دنیای سینمایی مارول به‌طور غیرمستقیم به اولین عضو انتقام جویان جدید اشاره کرده است.

در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر، تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) به شوخی از مارک روفالو (Mark Ruffalo) درخواست کرد تا به‌مدت یک سال هالک اصلی در دنیای سینمایی مارول باشد، زیرا رافالو یک دهه نقش قوی‌ترین انتقام جو را بازی کرده است.

بله البته که می‌توانی به‌مدت یک سال هالک اصلی MCU باشی. می‌دانید ماجراجویی جنیفر والترز تازه شروع شده و به‌همین جهت غیرممکن است که فیلم انتقام جویان دیگری بدون حضور شی هالک داشته باشیم.

به‌عنوان یکی از آخرین فیلم‌های فاز ششم، کاملا طبیعی است که هیچ اطلاعات رسمی درباره داستان یا لیست بازیگران در دست نداشته باشیم. اما با توجه به محبوبیت شخصیت جنیفر والترز و نقش پررنگش در کمیک‌ها، خیلی دور از ذهن نیست که هنگام آشوب به پا کردن کنگ در فیلم Avengers: The Kang Dynasty، شاهد مبارزه وکیل دادگستری دنیای مارول در کنار انتقام جویان باشیم. 

به نظر می‌رسد تک تیراندازهای استودیو مارول دوباره مارک روفالو را پیرو اسپویل جدیدش مورد هدف قرار بدهد. با این حال، صحبت‌های جالب او می‌تواند برای هواداران مفید باشد زیرا تاحدودی می‌تواند شخصیت‌های احتمالی فیلم را به راحتی حدس بزنند.
در این مرحله، حضور شی هالک به‌عنوان یک انتقام جو ایده‌ای عالی و منطقیه، اما از طرفی هم می‌تواند خبری بد برای بروس بنر باشد، زیرا ممکن است حضور جنیفر والترز در گروه اصلی به عوض شدن نقش هالک یا حتی کشته شدنش به دست کنگ فاتح منجر شود. همچنین ناگفته نماند که محقق شدن شایعه مطرح شده در رابطه با سکار، پسر هالک از خط داستانی Planet Hulk، می‌تواند کلید تغییر نقش بنر در این فیلم باشد.

صرف نظر از شایعات گوناگون، جایگاه شی هالک در سلسله کنگ اتفاقی شگفت انگیز است زیرا نه تنها به قدرتمند شدن هر چه بیشتر گروه جدید انتقام جویان کمک می‌کند، بلکه می‌تواند تاتیانا ماسلانی را یک قدم دیگر به تحقق رویای دیرینه‌اش که پروژه لایو اکشن A-Force است، نزدیک ‌کند.

فیلم مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty قراره در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در سینماهای سراسر دنیا اکران شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا با حضور شی هالک در انتقام جویان ۵ موافقید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments