نویسنده قسمت بعدی انتقام‌جویان از نقش احتمالی دردویل در فیلم Avengers 5 گفت

شیطان هلزکیچن علیه کنگ فاتح

نویسنده قسمت بعدی انتقام‌جویان از نقش احتمالی دردویل در فیلم Avengers 5 گفت پارسا خلیلی ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
دردویل در فیلم Avengers 5

به‌تازگی جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده قسمت بعدی انتقام‌جویان، درباره نقش احتمالی دردویل در فیلم Avengers 5 صحبت کرده است.

زمانی که چارلی کاکس (Charlie Cox) برای اولین بار در فرانچایز مدافعان نتفلیکس به ایفای نقش شیطان هلزکیچن پرداخت، طرفداران بی‌صبرانه منتظر رویارویی مت مورداک با شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول بودند. اما با کنسل شدن تمامی سریال‌های فرانچایز مدافعان توسط کمپانی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸، رویای تحقق این کراس اور بزرگ را در قلب طرفداران از بین برد. تا اینکه در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱، استودیو مارول طی اقدامی غیرمنتظره، دردویل چارلی کاکس را با حضور افتخاری کوتاهی در فیلم Spider-Man: No Way Home به دنیای سینمایی مارول معرفی کرد و پس از آن یکی از قسمت‌های سریال She-Hulk: Attorney at Law را نیز به‌طور کامل به او اختصاص داد. خوشبختانه ماجراجویی دردویل در فاز چهارم به پایان نرسید، چراکه طبق تایید رسمی کوین فایگی (Kevin Feige) در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، دردویل با حضور در سریال Echo و همچنین ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again، نقش پررنگ‌تری در فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

 

تبدیل شدن شیطان هلزکیچن به یک انتقامجو در فیلم Avengers: The Kang Dynasty

در مصاحبه‌ای با Polygon، جف لاونس به‌طور خلاصه در مورد نقش احتمالی دردویل در فیلم Avengers 5 صحبت کرد. او با اشاره به سکانس پس از تیتراژ Ant-Man and the Wasp: Quantumania و نسخه‌های بی‌نهایت کنگ به شوخی گفت که برای هاکای آرزوی شانس می‌کند و مطمئن است که دردویل و مون نایت می‌توانند به‌بهترین شکل ممکن در برابر آنها ایستادگی کنند. در ادامه هم وقتی صحبت از کنگ فاتح شد، لاونس انگیزه کنگ برای نابودی مولتی‌ورس را با طرح یک سوال خلاصه کرد.

آیا حاضرید دنیای از هم پاشیده‌ای که متعلق به شماست و در آن زندگی می‌کنید را بپذیرید، یا آنقدر شجاع هستید که آن را سوزانده و دنیایی بهتر بسازید؟

اعضای گروه جدید انتقام‌جویان در سلسله کنگ

شایعه‌ای اخیر این احتمال را مطرح می‌کند که دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton)، کارگردان فیلم‌های Shang-Chi و Avengers: The Kang Dynasty، در حال حاضر شخصیت‌های هالک، شی هالک و مون نایت را برای گروه جدید انتقام‌جویان در نظر گرفته است. همچنین زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که کوین فایگی قصد دارد دردویل را هم وارد گروه کند.

البته بسیاری از طرفداران همیشه آرزو داشته‌اند که دردویل چارلی کاکس را در رویدادهای کراس اوری بزرگ‌تر ببینند. بنابراین تصور اینکه استودیو مارول برای تبدیل کردن مت مورداک به یک انتقامجو مخالفتی داشته باشد، دشوار است. یکی دیگر از پروژه‌هایی که دردویل می‌تواند ایفاگر نقشی پررنگ باشد، سه گانه بعدی مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) است که طبق تایید رسمی کوین فایگی، نویسندگان داستان خوبی برایش نوشته‌اند.

فیلم مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۲ مرداد سال ۱۴۰۵) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا دردویل می‌تواند با ابرشرور قدرتمندی مانند کنگ فاتح مقابله کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا