نویسنده داستان فیلم انتقام جویان 5 حضور آیرون لد را تایید کرد!

هاکای و وارماشین تاب مقاومت ندارند!

نویسنده داستان فیلم انتقام جویان 5

جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده داستان فیلم انتقام جویان 5 اخیرا اطلاعاتی را درباره مبارزه نسخه‌های مختلف کانگ فاتح و تیم اونجرز ارائه کرده است.

مدتی است که اخبار و اطلاعات مختلفی درباره فیلم Avengers: Kang’s Dynasty منتشر می‌شود؛ مخصوصا اینکه پس از اکران Ant-Man 3، دیدیم که چطور این فیلم مستقیما به انتقام جویان 5 مرتبط است. با این وجود، جف لاونس، نویسنده خلاق فیلم انتقام جویان 5، طی ماه‌های گذشته مصاحبه‌های بسیاری را انجام داده و طی هرکدام از آن‌ها، اطلاعاتی را درباره داستان این اثر سینمایی و بزرگ بودن در دنیای سینمایی مارول، صحبت کرده است.

لاونس پیش‌تر اشاره کرده بود که ممکن است هر شخصیتی در این اثر سینمایی حاضر باشد و این شامل ورینت‌های مختلف از کاپیتان آمریکا (Captain America) و حتی مرد آهنی (Iron Man) هم خواهد شد! در حالی که اخیرا جزئیاتی بیشتری را درباره تقابل ورینت‌های مختلف شخصیت کانگ فاتح (Kang The Conqueror) و تیم جدید و قدیمی انتقام جویان ارائه داده است.

با این وجود، نکته خاصی که درباره گفته‌های اخیر جف لاونس وجود دارد، این است که او از شخصیتی به نام آیرون لد (Iron Lad) صحبت می‌کند؛ کسی که یکی از ورینت‌های کانگ بوده و در سن پایین‌تر، به گذشته می‌رود تا سایر ورینت‌های خودش را به کمک تیم انتقام جویان جوان بگیرد.

نویسنده داستان فیلم انتقام جویان 5 هاکای و وار ماشین را در مقابل کانگ درمانده می‌داند!

جف لاونس در توضیحات خود اظهار کرده بود که ظاهرا در فیلم انتقام جویان 5 انواع شخصیت‌های گروه اونجرز با نسخه‌های مختلفی از کانگ فاتح مقابله خواهند کرد، در حالی که همه آن‌ها توان مقاومت در برابر این ابرشرور بزرگ مارول را ندارند.

به گفته نویسنده داستان فیلم انتقام جویان 5 شخصیت‌هایی مانند هاکای و وار ماشین که قدرت ویژه‌ای ندارند، عملا در مقابل کانگ دچار مشکل خواهند شد. این یعنی او به نحوی تایید کرده که در تیم بعدی انتقام جویان، این دو شخصیت احتمالا حضور خواهند داشت و همانطور که کانگ پیش‌تر درباره کشتن اونجرها صحبت کرده بود، قاعدتا او جمعی از انتقام جویان را می‌کشد که شاید هاکای و وارماشین هم بخشی از آن باشند.

با این وجود، منطقی است که در مبارزه انتقام جویان با کانگ، بیشتر درگیری با کاراکترهای ابرقدرتی مانند ثور (Thor)، کاپیتان مارول (Captain Marvel) و هالک (Hulk) در میان باشد. این در حالی است که تمامی انتقام جویان در مبارزه نهایی سهم خواهند داشت و احتمالا انت من (Ant-Man) نیز از تجربیات خود درباره مبارزه با یکی از ورینت‌های کانگ، صحبت‌های طولانی خواهد کرد!

فیلم Avengers: Kang’s Dynasty در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵ (۱ می ۲۰۲۶) اکران خواهد شد.

3.9 11 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا