احتمال بازگشت مرد آهنی در فیلم Avengers 5 وجود دارد

آیا تونی استارک به دنیای سینمایی مارول باز خواهد گشت؟

احتمال بازگشت مرد آهنی در فیلم Avengers 5 وجود دارد سید مصطفی نخلی ۳۶ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ مارول
مرد آهنی در فیلم Avengers 5

به‌تازگی نظریه‌هایی ارائه شده است که احتمال می‌دهند کاراکتر‌های آیرون‌من (Iron Man)، کاپیتان آمریکا (Captain America) و بلک ویدو (Black Widow) در فیلم Avengers 5، البته با شکلی متفاوت باز خواهند گشت؛ آیا باری دیگر مرد آهنی در فیلم Avengers 5 حماسه آفرین خواهد شد؟

دنیای سینمایی مارول با تعدادی از قهرمانان بزرگ خود از جمله مرد آهنی با نقش آفرینی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، کاپیتان آمریکا و بلک ویدو با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) خداحافظی کرد. مارول به گسترش مولتی‌ورس خود ادامه خواهد داد و پس از اعلام دو فیلم Avengers با نام‌های Secret Wars و The Kang Dynasty بعضی از طرفداران پیش‌بینی کردند که دوباره این قهرمانان بزرگ و اصلی به فیلم‌های بعدی اونجرز مارول باز خواهند گشت. حتی با وجود مرگ این قهرمان‌ها، میراث آن‌ها همچنان ادامه دارد و داستان‌شان به محور اصلی بسیاری از پروژه‌های فاز ۴ و ۵ سینمایی مارول تبدیل شد؛ سریال Ironheart و Armor Wars راه تونی استارک را ادامه می‌دهند، به‌علاوه سم ویلسون (Sam Wilson) که با اسم قهرمانی فالکون (Falcon) شناخته می‌شود سعی کرد در سریال The Falcon and the Winter Soldier جانشین بعدی کاپیتان آمریکا شود و به‌ نظر می‌رسد که Yelena Belova، خواهر ناتاشا رومانوف بلک ویدو بعدی سینمای مارول باشد.

اکثر طرفداران خواستار بازگشت قهرمانان اصلی به دنیای سینمایی مارول هستند، بنابراین نظریه‌هایی را ارائه دادند که چگونه این کاراکترهای مرده در فیلم‌های بعدی اونجرز بازمی‌گردند. این تئوری‌های بازگو می‌کنند که نسخه‌های دیگر شخصیت کانگ فاتح (Kang the Conqueror) قبلا گروهی به‌نام Legion of the Unliving را تشکیل دادند که اعضای این گروه از قهرمانان و کاراکترهای شرور مرده یا از شخصیت‌های دوره‌های زمانی متفاوتی متشکل شده است که برای مبارزه با انتقام‌جویان دوباره زنده شدند. برخی از اعضای این گروه عبارتند از مرد شگفت انگیز (Wonder Man)، Human Torch، کاپیتان مارول (Captain Marvel)، دراکس (Drax)، آیرون‌من و سایر افراد دیگر که در این تیم حضور دارند. کانگ فاتح به پیشنهاد ایمورتوس (Immortus) که در واقع آینده خود این شخصیت است گروه Legion of the Unliving را راه‌اندازی کرد. این نظریه‌های ممکن است در فیلم Avengers: The Kang Dynasty اتفاق بیافتد که قهرمانانی در زمان‌های مختلف و قبل از مرگ‌شان مانند کوئیک سیلور (Quicksilver)، مرد آهنی و بلک ویدو در این فیلم حضور پیدا و با اعضای جدید انتقام‌جویان مقابله کنند.

به‌نظر شما احتمال وقوع این نظریه در فیلم Avengers 5 وجود دارد؟ آیا شاهد دوباره قهرمانان اصلی مارول در پرده نقره‌ای سینما خواهیم بود؟ به نظر شما  مرد آهنی در فیلم Avengers 5 حضور خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا