1%
  • 0/10

واکنش امیدوارکننده کولمن دومینگو به انتخابش برای بازیگر جدید کانگ

سکوت مارول همچنان ادامه دارد

واکنش امیدوارکننده کولمن دومینگو به انتخابش برای بازیگر جدید کانگ ۰ ۱۷ دی ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
کولمن دومینگو

کولمن دومینگو در مصاحبه‌ای با رسانه Entertainment Tonight به شایعه انتخابش بعنوان بازیگر جدید کانگ فاتح واکنش نشان داده است.

پس از اینکه جاناتان میجرز (Jonathan Majors) بخاطر اذیت و آزار معشوقه سابقش در دادگاه محکوم شد، مارول تصمیم گرفت به همکاری خود با او خاتمه دهد. این بازیگر آمریکایی چند سال پیش به فرنچایز Marvel Cinematic Universe پیوسته بود تا نقش کانگ فاتح را ایفا کند؛ شخصیتی که بعنوان شرور فازهای چهارم و پنجم مارول انتخاب شده است.

مارول هنوز بیانیه‌ای رسمی درباره اتمام همکاری با جاناتان میجرز منتشر نکرده و مشخص نیست بازیگر جدیدی برای نقش کانگ انتخاب می‌کند تا تمرکزش را روی معرفی یک شرور متفاوت قرار می‌دهد. با وجود این سردرگمی، کاربران فضای مجازی گزینه‌های مد نظر خود برای نقش کانگ را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. یکی از گزینه‌های محبوب این روزها کولمن دومینگو (Colman Domingo) است.

کولمن دومینگو اخیراً مصاحبه‌ای با رسانه Entertainment Tonight داشته و در آن به شایعه انتخابش بعنوان بازیگر جدید کانگ فاتح واکنش نشان داده است؛ شایعه‌ای که چند روز پیش یکی از افشاگران مشهور باعث بوجود آمدنش شد:

اطلاعی ندارم. می‌دانم صحبت‌ها و گفتگو‌هایی [در فضای مجازی] شده اما نمی‌دانم چقدرش حقیقت دارد. برای همین نمی‌توانم بگویم حقیقت دارد یا نه.

طرفداران مشتاق هستند. اسم من بطرز نامشخصی مطرح شده و من مطرح شدن اسمم را دوست دارم و اینکه فردی [اشاره به کاربران فضای مجازی] عاشقانه و مهربانانه درباره موضوعی صحبت کند واقعاً زیباست.

با توجه به جملاتی که کولمن دومینگو به زبان آورده، می‌توان گفت نظر منفی‌ای نسبت به مطرح شدن اسمش بعنوان یکی از گزینه‌های مد نظر مارول برای نقش کانگ ندارد؛ موضوعی که بدون شک برای طرفداران این بازیگر امیدوار کننده است.

پیش از اینکه نام کولمن دومینگو برای نقش کانگ سر زبان‌ها بیافتد، مخاطبان نام جان بویگا (John Boyega) را مطرح کرده بودند؛ بازیگری که بواسطه مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) قبلاً با والت دیزنی (Walt Disney) همکاری کرده بود. نکته جالب اینجاست که او با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نشان داده علاقه‌ای به نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments