خداحافظی شاهانه طرفداران با شخصیت‌های انیمه Attack On Titan (تصویر)

پایان انیمه Attack On Titan در سال ۲۰۲۲

شخصیت‌های انیمه Attack On Titan

به نظر می‌رسد که انیمه محبوب Attack On Titan به پایان خود نزدیک می‌شود و به همین دلیل سازندگان این اثر روشی جالب برای خداحافظی طرفداران با شخصیت‌های انیمه Attack On Titan در نظر گرفته‌اند. در آخرین قسمت‌های این انیمه بسیار مشهور شاهد آخرین نبرد گروه nation of Marley و Eldians خواهیم بود و ممکن است پایان بندی این انیمه نسبت به آنچه که در مانگای آن نوشته شده است کمی متفاوت باشد.

سازندگان این فرنچایز برزگ در نظر دارند تا به نام هر یک از شخصیت‌های بزرگ این مجموعه یک عطر تولید کرده و این گونه به طرفداران کمک کنند تا با شخصیت‌های محبوب خود عاشقانه خداحافظی کنند. 

اگرچه شاید عجیب به نظر برسد اما این اولین باری نیست که سازندگان این انیمه سری عطری با عنوان Attack On Titan و شخصیت‌های آن منتشر می‌کنند. پیشتر نیز تعدادی عطر با عنوان شخصیت‌های محبوب فرنچایز مانند Eren Jaeger، Armin، Mikasa، Hang، Levi و Jean رونمایی شده و به طرفداران ارائه شد. 

شخصیت‌های انیمه Attack On Titan
سری عطری که در گذشته از این انیمه منتشر شد

اگرچه شاید برخی طرفداران تمایلی به خریدن این عطرها نداشته باشند زیرا در حقیقت انسان‌ها غذای تایتان‌ها شده و این موضوع می‌تواند کمی برای آن‌ها عجیب به نظر برسد. با این حال هم اکنون حساب کاربری Attack On Titan Wiki در توییتر تصویری را منتشر کرده که عنوان می‌کند به زودی عطرهای جدید این فرنچایز تاریک و ترسناک منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند با خرید عطرهای این مجموعه پایان فرنچایز شاهکار را جشن بگیرند. 

نیمه اول فصل چهارم انیمه مشهور Attack On Titan به پایان رسیده و اکنون طرفداران منتظر هستند تا از سرنوشت نهایی جنگ‌های خونین این انیمه آگاه شده و قسمت‌های پایانی آن را تماشا کنند. قسمت‌های پایانی این انیمه محبوب در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و سرنوشت شخصیت‌های آن را رقم خواهد زد. همچنین این پایان بندی پر از غافل‌گیری‌های شگفت انگیز خواهد بود و باری دیگر طرفداران را هیجان زده خواهد کرد.

به نظر شما کدام یک از شخصیت‌های انیمه Attack On Titan لایق یک عطر اختصاصی است؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا