جزئیات تازه‌ای از بازی جدید Assassin’s Creed فاش شد

اساسین‌های تازه نفس!

جزئیات تازه‌ای از بازی جدید Assassin’s Creed فاش شد گلناز کیانی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Assassin’s Creed Mirage

به تازگی اطلاعاتی از مورد انتظارترین عنوان اساسینز کرید فاش شده و جزئیات جدید از بازی Assassin’s Creed Mirage به اشتراک گذاشته شده است. جزئیاتی که شامل بازگشت خنجرهای پرتاب شده، نقاطی برای مخفی شدن در پشت بام‌ها و موارد دیگر می‌شوند.

پس از ماه‌ها فاش شدن اطلاعات و شایعات بی‌وقفه، اخیرا شرکت یوبی ‌سافت (Ubisoft) رسما Assassin’s Creed Mirage را معرفی کرده و آن را به عنوان بازی اصلی بعدی این سری نیز تایید کرده است. جزئیات کامل‌تر از این عنوان در رویداد یوبی‌ سافت فوروارد (Ubisoft Forward) در تاریخ ۱۰ سپتامبر معادل با ۱۹ شهریور ماه فاش خواهد شد. اما مانند آنچه اغلب در رابطه با بازی‌های این شرکت اتفاق می‌افتد، شایعات همچنان جزئیات زیادی را به صورت غیر رسمی فاش می‌کنند، جزئیاتی که به طور حتم در زمان انتشار بازی دیده خواهند شد.

کاربر یوتیوب با نام j0nathan مسئول فاش شدن مهم‌ترین جزئیات اخیر Assassin’s Creed Mirage است. این کاربر نه تنها نام بازی را فاش کرد، بلکه گفت که بازی به اصول اولیه خود باز خواهد گشت و مطابق با اطلاعاتی که قبلا فاش شد، مکانیک‌های سبک RPG کنار گذاشته می‌شوند و یک بازی بسیار کوچکتر ارائه خواهد شد.

اکنون، او ویدیوی دیگری را اینبار در صفحه توییترش بارگذاری کرده است که جزئیات بیشتری از بازی را نشان می‌دهد. یکی از جالب‌ترین جزئیاتی که از این ویدیو به دست آمده این است که Assassin’s Creed Mirage دارای تعداد زیادی شخصیت غیرقابل بازی است. موضوعی که این تیتر را رقیب قسمت Assassin’s Creed Unity می‌کند که در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک بازی با بیشترین تعداد نقش‌های غیرقابل بازی شناخته می‌شد.

علاوه بر آنچه گفته شد، Assassin’s Creed Mirage همچنین از بازگشت تعدادی از مکانیک‌ها و ویژگی‌های عناوین قدیمی این سری استفاده خواهد کرد تا تمرکز خود را بیشتر بر روی ویژگی مخفی شدن بگذارد. از جمله این موارد می‌توان به بهبود طراحی ویژگی استفاده از چاقوهای پرتابی، امکان مخفی شدن در مکان‌های مختلف و انجام ترورهای حرکت آهسته (به ویژه در مورد ترورهای هوایی) اشاره کرد. علاوه بر آن، بازی تاکید بیشتری بر حرکات پارکور خواهد داشت، با ساخت عناصر اضافی بر روی ساختمان‌ها و فضای کلی بازی.

البته همه این‌ موارد بسیار یادآور بازی‌های کلاسیک اساسینز کرید هستند که قبل از قسمت Assassin’s Creed Origins  در سال ۲۰۱۷ ساخته شده‌اند و بسیاری از طرفداران این مجموعه وجود دارند که از احتمال بازگشت بازی Assassin’s Creed Mirage به فرمول قدیمی‌تر هیجان‌زده خواهند شد.

جزئیات رسمی Assassin’s Creed Mirage اواخر این هفته منتشر خواهد شد، پس منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

نظر شما درباره قسمت جدید اساسینز کرید چیست؟ آیا بازگشت به فرمول‌های قدیمی‌تر تصمیم درستی بوده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا