طرفداران چه نظری درباره معرفی Assassin’s Creed Mirage دارند؟

همه چیز برای بازگشت به ریشه‌ها آماده است

طرفداران چه نظری درباره معرفی Assassin’s Creed Mirage دارند؟ سورنا رضایی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
معرفی Assassin's Creed Mirage

با معرفی Assassin’s Creed Mirage توسط یوبیسافت، اساسینز کرید بار دیگر به بحث شماره یک گیمرها تبدیل شده است.

سری بازی‌های اساسینز کرید در یک برهه زمانی حرف تازه‌ای برای گفتن نداشت و هیچ نوآوری‌ای در آن دیده نمی‌شد. با افزایش انتقادها، یوبیسافت تصمیم گرفت المان‌های آثار نقش آفرینی را به آن اضافه کند. نتیجه این اقدام، سه بازی Assassin’s Creed Odyssey، Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Valhalla بوده که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ میلادی راهی بازارهای جهانی شدند. اگرچه عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشته‌اند، برخی از طرفداران قدیمی از آن‌ها رضایت نداشتند. به عقیده آن‌ها، نسخه‌های جدید شباهت چندانی به یک اساسینز کرید ندارند.

انتظارها به پایان رسید و معرفی Assassin’s Creed Mirage توسط یوبیسافت صورت گرفت. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از بازی مزبور در دسترس نبوده و تنها یک تصویر منتشر شده است. این تصویر، یک اساسین را بالای جمعیتی و آماده برای کشتن هدف خود نشان می‌دهد. بازگشت هیدن بلید و معماری متعلق به خاورمیانه، باعث شده تا بسیاری از طرفداران نسبت به محصول جدید فرانسوی‌ها امیدوار شوند. البته این تصویر، تنها دلیلی نیست که باعث خوش بینی شده است.

مدتی قبل از اینکه معرفی Assassin’s Creed Mirage انجام شود، اطلاعاتی از آن فاش شده بود. به گفته یک افشاگر، تعدادی از المان‌های نقش آفرینی از جمله انتخاب دیالوگ، انتخاب جنسیت کاراکتر اصلی و سیستم سطح (Level) بندی حذف شده است. علاوه بر این، هیدن بلید بازگشته و بازی از بسیاری جنبه‌ها به نسخه اول سری شباهت دارد. همچنین داستان در بغداد و قرن نهم میلادی روایت می‌شود. علاوه بر این، بعدِ سال‌ها یک اساسین به عنوان شخصیت اصلی در مرکز اتفاقات قرار دارد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، هیچ کدام پروتاگونیست‌های سه نسخه اخیر اساسین نبوده‌اند. انتشار این اطلاعات تایید نشده در کنار تنها تصویر موجود، باعث شده بازخوردها در فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر شدیدا مثبت باشند. در ادامه می‌توانید تعدادی از آن‌ها را مطالعه کنید:

  • خدا را شکر. بالاخره یک ربطی به اساسین‌ها دارد! [به اساسین نبودن پروتاگونیست سه نسخه اخیر اشاره دارد]
  • پنج سال از آخرین باری که یک اساسین شخصیت اصلی سری Assassin’s Creed بوده می‌گذرد.
  • این تصویر نسخه اول سری را برایم یادآوری کرد که بدون المان‌های نقش آفرینی گیم پلی ساده‌ای داشت. امیدوار هستم سری به ریشه‌هایش بازگردد.
  • گیم پلی کلاسیک Assassin’s Creed را بازگردانید. طرفداران مشتاقش هستند.
  • هر چیزی که از یک Assassin’s Creed می‌خواهم، در این تصویر وجود دارد.
  • رویکرد نقش آفرینی و اساطیری محور سری [در نسخه‌های خیر] جالب بود اما اکشن-ماجراجویی و مبتنی بر تاریخ بودن را بیشتر ترجیح می‌دهم.

یوبیسافت قصد دارد در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ماه) رویداد Ubisoft Forward را برگزار کند. شرکت فرانسوی وعده داده در جریان آن اساسینز کرید میراژ را به صورت کامل معرفی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا