دلیل اصلی لغو شدن ساخت بازی Immortals Fenyx Rising 2 چه بود؟

آیا Assassin’s Creed مقصر اصلی لغو شدن این دنباله است؟

دلیل اصلی لغو شدن ساخت بازی Immortals Fenyx Rising 2 چه بود؟ عرفان بدری ۰ ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Immortals Fenyx Rising 2

ظاهرا ساخت بازی Immortals Fenyx Rising 2 که طبق گزارشات روی اساطیر پلی‌نزی، گروهی از ۱۰۰۰ جزیره در اقیانوس آرام تمرکز داشت، به دلیل تمرکز روی تولید نسخه بعدی سری بازی‌های Assassin’s Creed توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) لغو شده است.

سال گذشته بود که گزارشاتی منتشر شد که در آن‌ها آمده بود شعبه کبک شرکت یوبی‌سافت در حال کار روی دنباله بازی Immortals Fenyx Rising است و قرار بود در این نسخه شاهد یک سبک هنری جدید باشیم که نسبت به نسخه قبلی متفاوت‌تر بود و داستانی در اسطوره‌های پلی‌نزی را روایت می‌کرد. جزایز پلی‌نزی که در اقیانوس آرام قرار دارند، شامل جزیره‌های معروفی مثل هاوایی و ساموآ می‌شوند و اساطیر آن‌ها داستان‌های جذابی دارند که ارزش بیشتر دیده شدن را دارا هستند.

با این حال در گزارشات اخیر گفته شد که ساخت بازی Immortals Fenyx Rising 2 لغو شده و سپس نیز شرکت یوبی‌سافت رسما این خبر را تائید کرد. این طور که یوبی‌سافت اعلام کرده، دلیل این تصمیم آن بود که تیم‌های توسعه استودیوی کبک تمرکز خود را به بزرگترین برندهای کمپانی اختصاص دهند.

حالا که مدت بیشتری از انتشار این خبر می‌گذرد، استفان توتیلو (Stephen Totilo) از رسانه Axios در مورد این اتفاق صحبت کرده و گفته که یوبی‌سافت ساخت دنباله Immortals Fenyx Rising را کنار گذاشته تا بتواند بیشتر روی توسعه بازی Assassin’s Creed Codename RED تمرکز کند. او در حالی این اطلاعاتی را در توییتر به اشتراک گذاشت که گفت این دنباله اگر چه بسیار امیدبخش و جذاب به نظر می‌رسید، اما فعلا تمرکز شعبه کبک یوبی‌سافت روی نسخه بعدی مجموعه بزرگ Assassin’s Creed است.

او اضافه کرد یوبی‌سافت در نظر دارد تا این سری بازی را گسترش دهد، بنابراین به افرادی بیشتری نیاز است تا روی نسخه‌های بعدی آن کار کنند. هم‌اکنون شعبه مونترال یوبی‌سافت نیز مشغول توسعه بازی Assassin’s Creed Codename HEXE است.

در کنار این‌ها اندی رابینسون (Andy Robinson) از رسانه VGC نیز اعلام کرده که تعدادی از ایده‌های نسخه بعدی Immortals Fenyx Rising در بازی Assassin’s Creed Codename RED استفاده خواهند شد. این اثر مورد انتظار نقش‌آفرینی جهان‌باز در ژاپن فئودال جریان خواهد داشت و احتمالا در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا