ویدیو فیلم Ant-Man 3 قدرت کانگ فاتح را در بازنویسی زمان نشان می‌دهد

تو را با زمان می‌سوزانم!

در جدیدترین ویدیو فیلم Ant-Man 3 می‌توانید شاهد قدرت‌نمایی شخصیت کانگ فاتح (Kang The Conqueror) و تهدید بزرگ او برای مرد مورچه ای باشید!

چیزی تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania باقی نمانده و این یعنی استودیو مارول (Marvel Studios)، قصد دارد تا بیشتری تبلیغات را طی این هفته منتشر کند! امروز ما شاهد یک ویدیو تریلر از معرفی شخصیت کسی لنگ (Cassie Lang) بودیم و حال، ویدیو دیگری در رابطه با فیلم انت من 3 منتشر شده که در بالا آن را با زیرنویس فارسی در اختیار شما قرار داده‌ایم. فراموش نکنید برای دنبال کردن اخبار مرد مورچه‌ای 3، فقط کافیست تا تگ Ant-Man را دنبال کنید!

جزئیات مربوط به ویدیو فیلم Ant-Man 3

در این ویدیو از عنوان Quantumania، ما شاهد سکانس‌هایی هستیم که پیش‌تر در تریلرهای قبلی، نشان داده نشده بودند. در اینجا کانگ فاتح به اسکات می‌گوید که «تو می‌خواهی از اینجا خارج شوی، من باید از اینجا بیرون بروم». این یعنی کانگ در این مکان زندانی شده و نیاز دارد تا از فضای کوانتوم، به هر طریقی بیرون برود.

سپس ما باز هم شنونده دیالوگ‌های جنت ون داین (Janet Van Dyne) هستیم که می‌گوید نباید به کانگ اعتماد کرد؛ او کسی است که خودش را یک خدا می‌بیند و قصد دارد تا همه چیز را نابود کند! متنی با این تیتر «فاتح شروع می‌کند» روی صفحه نشان داده می‌شود که نشان دهنده اوج خشونت این نسخه از کانگ است؛ گرچه پیش‌تر نیز متوجه شده بودیم که او انتقام جویان از خط‌های زمانی دیگر را سلاخی می‌کرده است!

با این حال در ادامه می‌شنویم که کانگ ابرقهرمانان داستان را به نابودی جهانی که دارند تهدید می‌کند. او می‌گوید که تمام آنچه که به نام واقعیت می‌شناسند را با زمان می‌سوزاند، چیزی که عملا یک اقدام فوق‌العاده خشن بوده و باعث مرگ میلیاردها موجود زنده، در یک خط زمانی خاص می‌شود.

در آخر نیز ویدیو فیلم Ant-Man 3 با صحنه‌ای تمام می‌شود که در آن، انت من با زره کامل خود در حال مقاومت در برابر یک نیروی آبی است که قاعدتا متعلق به کانگ خواهد بود. دقت کنید که ظاهرا این سکانس، پیش از صحنه حمله کانگ به صورت تن به تن به اسکات رخ داده و انت من هنوز هم کلاه خود را سالم روی سرش دارد.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا