تاریخ انتشار بازی رایگان Crucible، ساخت شرکت آمازون مشخص شد

Crucible به استیم خواهد آمد

تاریخ انتشار بازی رایگان Crucible، ساخت شرکت آمازون مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Crucible

شرکت بازی‌سازی Relentless Studios تاریخ انتشار بازی Crucible را مشخص کرد؛ این بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

Crucible نام یک بازی Free to Play بوده که توسط Relentless Studios توسعه یافته و کار نشر و سرمایه‌گذاری آن را شرکت بزرگ آمازون انجام داده است. Relentless Studios توسط یکی از افراد کلیدی Westwood Studios به نام Louis Castle بنیان‌گذاری شد.

Crucible یک بازی سوم شخص رقابتی است که در آن بازیکنان در حالت‌های مختلف با یکدیگر مبارزه می‌کنند. Relentless Studios ابتدا قصد داشت این بازی را در ماه مارس منتشر کند ولی با توجه به مشکلاتی که ویروس کرونا به وجود آورده، این تاریخ لغو شد. حال علاقه‌مندان به بازی‌های رقابتی آنلاین می‌توانند این عنوان قابل توجه را در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۰ می ۲۰۲۰ میلادی) تجربه کنند. از همه مهم‌تر شما می‌توانید Crucible را از پلتفرم معروف استیم دریافت کنید.

بازی Crucible شامل ۱۰ شخصیت است که هر کدام توانایی و قدرت‌های خاصی دارند. بازی شامل سه حالت مبارزه‌ای به نام‌های Heart of the Hives ،Harvester Command و Alpha Hunters خواهد بود. Heart of the Hives یک حالت چهار به چهار است که بازیکنان باید سه هیولای بزرگ را در یک نقشه شکار و قلب آن‌ها را تصاحب کنند؛ هر تیمی که بتواند سه قلب را همزمان داشته باشد، برنده خواهد شد. Harvester Command یک حالت هشت به هشت بوده که در آن تیم‌ها باید مناطقی را کنترل کنند؛ هر تیمی که بتواند بیشترین زمان را کنترل کرده باشد، برنده است. در حالت Alpha Hunters هشت تیم به صورت دو نفره با یک دیگر مبارزه می‌کنند و تیمی که تا پایان زمان این حالت زنده بماند، برنده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا