بازه‌ی انتشار The Lord of the Rings MMO مشخص شده است

اسناد رسمی که اینطور که می‌گویند

بازه‌ی انتشار The Lord of the Rings MMO

به لطف اسناد رسمی‌ای که توسط شرکت تنسنت در فضای مجازی منتشر شده، بازه‌ی انتشار The Lord of the Rings MMO تعیین شده است.

اثلان گیمز در سال ۲۰۱۸ میلادی با همکاری میدل ارث اینترپرایز ساخت محصولی که در حال حاضر به صورت The Lord of the Rings MMO شناخته می‌شود را آغاز کرد. با گذشت حدودا یک سال، آمازون گیمز به جمع نام‌های حاضر در پشت صحنه‌ی پروژه اضافه شد تا نه تنها در روند تولید مشارکت داشته باشد، بلکه وظیفه‌ی نشر در خارج از چین را هم بر عهده بگیرد. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از بازی موجود نبوده و تنها می‌دانیم به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

تنسنت چندی پیش لی‌او (Leyou) را خریداری کرد که یک شرکت فعال در صنعت ویدیو گیم بوده و زیرمجموعه‌های مختلفی از جمله اثلان گیمز دارد. این غول فناوری در پی خریداری لی‌او، اسناد متفاوتی را منتشر کرد که برخی از آن‌ها به بازه‌ی انتشار The Lord of the Rings MMO اشاره دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت‌های دخیل در روند ساخت قصد دارند این بازی چندنفره و رایگان را بین سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۱ الی سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۳ عرضه کنند. به بیان ساده‌تر، عنوان مزبور در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار می‌گیرد.

در نگاه اول، چنین بازه‌ی انتشاری برای The Lord of the Rings MMO عجیب به نظر می‌رسد. به هر حال، دو سال است که در دست توسعه قرار دارد اما اینطور نیست. آگهی‌های استخدامی که چندی پیش از سوی سازندگان در فضای مجازی قرار گرفت نشان می‌دهد طی این مدت پیشرفت چندانی حاصل نشده است. یکی از آگهی‌ها از نیاز شرکت برای همکاری با یک طراح کاراکتر خبر می‌دهد؛ طراحی که بتواند از سبک و سیاقی کاملا منحصر به فرد برای آماده‌سازی کاراکترها استفاده کند. دیگر توسعه‌دهنده‌ای که جای خالی‌اش در تیم حس می‌شود، طراح محیط است.

سازندگان The Lord of the Rings MMO به دنبال فردی می‌گردند که بتواند محیط‌های زیبایی را خلق کند. آن‌ها همچنین به فردی نیاز دارند تا قادر باشد عنوان کارگردان هنری را به دوش کشیده و تیم هنری را در خلق جلوه‌های بصری خیره‌کننده رهبری کند. البته نیازهای سازندگان به همین موارد خلاصه نشده و دنبال افراد دیگری هم می‌گردند. با در نظر گرفتن این موارد، پیش‌بینی می‌شد پیشرفت چندانی در روند ساخت صورت نگرفته باشد؛ پیش‌بینی که حالا درست از آب درآمده است.

بازه‌ی انتشار The Lord of the Rings MMO
تصویری از The Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings MMO، تنها بازی ویدیویی نیست که بر اساس ارباب حلقه‌ها ساخته شده و آمازون روی آن سرمایه‌گذاری کرده است. شرکت آمریکایی همچنین قصد دارد با تزریق پول به Enand Global 7 شرایط را برای تغییرات اساسی در The Lord of the Rings Online مهیا کند. این تغییرات شامل مدرن‌سازی جلوه‌های بصری، سیستم‌های بازی و توسعه‌ی محتوای تازه می‌شود. آمازون قصد دارد در سال ۲۰۲۱ میلادی پخش سریال ارباب حلقه‌ها را آغاز کرده و در حالی که حال و حوای دنیای تخیلی تالکین بر مخاطبان جهانی تاثیر گذاشته، تغییرات اساسی را در LOTRO اعمال کند.

بدین ترتیب، احتمال اینکه The Lord of the Rings MMO بار دیگر در مرکز توجه گیمرها قرار بگیرد بسیار بالا است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا