هویت نقش منفی Captain Marvel 2 سرانجام فاش شد

زوی اشتن این نقش را ایفا می‌کند

هویت نقش منفی Captain Marvel 2

وب سایت Murphy Multiverse در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود از هویت نقش منفی Captain Marvel 2 پرده برداشته است.

در پی موفقیت‌هایی که Captain Marvel برای مارول و والت دیزنی رقم زد، ساخت قسمت دومش در دستور کار گرفته و هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد. این فیلم تحت عنوان The Marvels شناخته شده و برخلاف انتظار، خبری از آنا بودن (Anna Boden) و رایان فلک (Ryan Fleck) روی صندلی کارگردانی نیست. مارول به جای آن‌ها با نیا داکوستا (Nia DaCosta) توافق کرده که اخیرا فیلم Candyman را روی پرده نقره‌ای برده است. اثر مزبور نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده، بلکه موفق شده در مقابل بودجه ۲۵ میلیون دلاری خود بیش از ۷۷ میلیون دلار بفروشد. در ضمن، بری لارسن (Brie Larson) بازمی‌گردد تا بار دیگر کارول دنورز را جلوی دوربین به تصویر بکشد.

وب سایت Deadline اوایل سال جاری میلادی یک گزارش اختصاصی منتشر کرد و به واسطه آن مدعی شد زوی اشتن (Zawe Ashton) به The Marvels پیوسته و قرار است در نقش شخصیت منفی ظاهر شود. در آن زمان جزئیاتی پیرامون هویت آنتاگونیست به اشتراک نگذاشته نشد اما کاربران فضای مجازی با در نظر گرفتن موارد مختلف تئوری‌های متفاوتی را مطرح کردند. گروهی از آن‌ها گمان می‌کردند اشتن نقش کارلا سوفن را بر عهده دارد اما گروه دیگر تاکید داشتند او کلزی نرامانی-سامرز (دث‌برد) را به تصویر می‌کشد. اینطور که به نظر می‌رسد، هر دو گروه اشتباه می‌کردند.

وب سایت Murphy Multiverse در یکی از گزارش‌های اخیر خود هویت نقش منفی Captain Marvel 2 را فاش کرده است. چارلز مورفی (Charles Murphy) در ابتدای گزارش تاکید دارد نمی‌تواند اطلاعاتی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازد را تایید کند. بنابراین، بهتر است تا انتشار گزارش‌های رسمی‌تر به آن‌ها به عنوان یک شایعه نگاه شود. مورفی سپس تمرکز خود را روی اطلاعات دریافتی گذاشته و فاش می‌کند اشتن احتمالا به عنوان شخصیتی جلوی دوربین می‌رود که اکثر مخاطبان Marvel Cinemattic Universe تاکنون اسمش را نشنیده‌اند: آئل-دان.

آئل دان از نژاد کری بوده و یکی از شخصیت‌های کم اهمیت کمیک‌های مارول به شمار می‌رود که مجموع دفعات حضورش روی صفحه کاغذی از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر است. او در کمیک‌ها با ژنرال دار-بن متحد می‌شود تا امپراتور کنونی کری را کشته و به جای او بر تاج و تخت تکیه بزنند. البته آن‌ها به خواسته خود نمی‌رسند؛ زیرا دث برد از راه رسیده و جانشان را می‌گیرد. در ضمن، آئل دان در کمیک‌ها یک کاراکتر مذکر بود اما ظاهرا نویسنده فیلمنامه Captain Marvel 2 تصمیم گرفته جنسیتش را تغییر دهد.

Captain Marvel در دهه ۹۰ میلادی جریان داشته و آن زمان امپراتوری کری تحت مدیریت یک هوش مصنوعی به نام «آگاه اعظم» قرار داشت. با توجه به اطلاعاتی که در مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy فاش می‌شود، طی دهه‌های گذشته اتفاقات زیادی رخ داده و کری حالا تحت حاکمیت یک فرمانروا قرار دارد. با در نظر گرفتن این نکته، حضور آئل دان در داستان The Marvels چندان هم دور از ذهن نیست. در ضمن، منابع چارلز مورفی آئل را به عنوان امپراتور و ژنرال توصیف کرده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، نسخه لایو اکشن این شخصیت برخلاف همتای کمیکی خود به خواسته‌اش می‌رسد.

نسخه لایو اکشن میس مارول قرار است در سریال اختصاصی خود، یعنی Ms. Marvel معرفی شده و سپس در Captain Marvel 2 حضور یابد. مونیکا رمبئو هم در داستان حاضر است تا شاهد حل شدن اختلافش با کارول دنورز باشیم. او کارول را بابت مرگ مادرش و کمک نکردن به او مقصر می‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم کاپیتان آمریکا در تاریخ ۲۸ بهمن سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا