برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نقش منفی Captain Marvel 2 به بازیگر Nocturnal Animals رسیده است

جزئیاتی از آنتاگونیست در دسترس قرار ندارد

نقش منفی Captain Marvel 2 به بازیگر Nocturnal Animals رسیده است ۰ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
نقش منفی Captain Marvel 2

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، نقش منفی Captain Marvel 2 به زوی اشتون رسیده است.

پس از اشاره‌ای غیرمستقیم در انتهای Avengers: Infinity War، کارول دنورز به واسطه‌ی Captain Marvel رسما به دنیای سینمایی مارول پیوست. این فیلم در دهه‌ی ۹۰ میلادی جریان داشته و نحوه‌ی تبدیل شدن دنورز به یک ابرقهرمان و چگونگی ایجاد گروه انتقامجویان را به تصویر می‌کشد. بیست و یکمین فیلم MCU ضمن دریافت بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدان و مخاطبان، در مدت زمان اکران خود بیش از یک میلیارد و ۱۲۸ میلیون دلار فروخت تا تایید قسمت دوم به اتفاقی اجتناب‌ناپذیر تبدیل شود؛ اتفاقی که نهایتا در جریان رویداد San Diego Comic-Con 2019 رخ داد.

بری لارسون (Brie Larson) در دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول تنها نخواهد بود. در حال حاضر می‌دانیم تیونا پریس (Teyonah Parris) با مارول به توافق رسیده و نقش مونیکا رمبئو را ایفا می‌کند. نسخه‌ی کودکی این شخصیت در Captain Marvel حضور داشت و در دنباله هم با نسخه‌ی بزرگسالی او ملاقات می‌کنیم. اگر پیش‌بینی‌ها صحیح باشند، مونیکا طی فیلم‌های آتی مارول به یک ابرقهرمان تبدیل خواهد شد. دیگر فردی که حضورش در Captain Marvel 2 قطعی شده، ایمان ولانی (Iman Vellani) است. او به عنوان کامالا خان جلوی دوربین ظاهر می‌شود که یک نوجوان طرفدار کاپیتان مارول بوده و به واسطه‌ی اتفاقاتی به قدرت‌های فراطبیعی دست خواهد یافت.

با توجه به گزارشی که چندی پیش در وب سایت Deadline منتشر شد، نقش منفی Captain Marvel 2 به زوی اشتن (Zawe Ashton) سپرده شده است. نویسنده اطلاعات بیشتری در اختیار نداشته و نمی‌داند بازیگر ۳۶ ساله‌ی آمریکایی به عنوان کدام ابرشرور مارول جلوی دوربین ظاهر خواهد شد اما احتمال می‌دهد او تنها آنتاگونیست حاضر در داستان نباشد. اشتن اواسط دهه‌ی ۹۰ میلادی وارد حوزه‌ی بازیگری شد و طی این سال‌ها در آثار متعددی حضور داشته است که از شاخص‌ترینشان می‌توان به Blitz و Nocturnal Animals اشاره کرد. تجربه‌های او به حوزه‌ی سینما خلاصه نشده و در سریال‌های مختلفی مانند Sherlock و The Handmaid’s Tale هم حضور دارد.

کارول دنورز در جریان Captain Marvel با مهم‌ترین دشمنانش روبرو شد. از همین رو، حدس شخصیت منفی قسمت دوم مقداری سخت است. با این حال، برخی از طرفداران احتمال می‌دهند زوی اشتون نقش کارلا سوفن را جلوی دوربین ایفا کند. سوفن در کمیک بوک‌ها یک روانشناس است که در معرض سنگ جاذبه قرار گرفته و پس از دست یافتن به قدرت‌های فراانسانی، به شروری تحت عنوان مون‌استون تبدیل می‌شود. احتمال دیگر، کلزی نرامانی-سامرز (دث‌برد) است که نخستین حضورش در کمیک بوک‌های X-Men رقم خورد اما طی سال‌های گذشته به دشمن کاپیتان مارول تبدیل شده است.

فیلم Captain Marvel 2 در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۲۰ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments