#مهسا_امینی

PewDiePie برای پخش زنده با یوتیوب قرارداد تازه‌ای امضا کرد

فلیکس شلبرگ در یوتیوب استریم می‌کند

PewDiePie برای پخش زنده با یوتیوب قرارداد تازه‌ای امضا کرد نیکان صبوری ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
PewDiePie پخش زنده یوتیوب

فلیکس شلبرگ که بیشتر با نام PewDiePie شناخته می‌شود، به تازگی با یوتیوب قرارداد تازه‌ای برای پخش زنده در این پلتفرم امضا کرد.

PewDiePie از سال ۲۰۱۰ میلادی در پلتفرم یوتیوب فعالیت خود را شروع کرد. او طی چند سال، توانست به شهرت بسیار زیادی برسد. او ابتدا کار خود را با انجام بازی‌های اکشن و ترسناک شروع کرد اما بعدا به سراغ خلق محتواهای متفاوتی رفت.

اگر به یاد داشته باشید PewDiePie در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی گفته بود که از یوتیوب خارج می‌شود. هر چند که این خبر توسط خود او تکذیب شد، او در یک ویدیو دیگر ادعا کرد که تنها برای مدت کوتاهی می‌خواهد از فضای یوتیوب دور باشد و کمی استراحت کند اما او برای انجام استریم، با پلتفرم Dlive قراردادی امضا کرد. حال طبق گزارش‌های جدید، فلیکس شلبرگ به صورت انحصاری برای یوتیوب پخش زنده دارد. او در بیانیه‌ای گفت:

یوتیوب برای یک دهه خانه‌ی من بود و پخش استریم در این پلتفرم امر طبیعی است که من بتوانم، محتوای تازه‌ای برای طرفداران تولید کنم. گذاشتن پخش زنده، چیزی است که از سال ۲۰۲۰ به بعد، روی آن تمرکز بیشتری خواهم داشت. حال که می‌توان برای این کار با یوتیوب شراکت داشته باشم، یک ویژگی خوب برای آینده‌ی من به حساب می‌آید.

فلیکس شلبرگ ۳۰ سال سن دارد و کانال او اکنون بیش از ۱۰۴ میلیون حامی را به خود جذب کرده؛ همچنین از زمان تاسیس ۲۵ میلیارد بار ویدیو‌های او دیده شده است. او تاکنون در پلتفرم Dlive، حدود ۸۲۲ هزار نفر دنبال کننده جمع کرده که آمار قابل توجهی به حساب می‌آید. در هر صورت، PewDiePie، یکبار دیگر پخش زنده‌ی خود را در یوتیوب آغاز می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا