قسمت اول The Last of Us را رایگان تماشا کنید!

شبکه HBO قصد دارد همه را مخاطب The Last of Us بکند!

قسمت اول The Last of Us

طبق اتفاقی کاملا غیر منتظره، قسمت اول The Last of Us به طور رایگان در اختیار کاربران شبکه یوتیوب قرار گرفت. در حالی که کمتر از یک ماه از آغاز سریال د لست آف آس گذشته، ما به شکل عجیبی توسط توسعه دهندگان آن خوشحال و شگفت زده شدیم!

در زمان انتشار این مطلب، در حدود دو هفته از انتشار قسمت اول The Last of Us در شبکه HBO گذشته و تا به حال میلیون‌ها نفر در سر تا سر جهان آن را تماشا کرده‌اند. با این وجود شبکه HBO به دنبال مخاطبین بیشتر بوده و به همین منظور قسمت اول این سریال پر طرفدار را به طور رایگان در یوتیوب منتشر کرده است!

همانطور که اشاره شد، مخاطبین باید برای تماشای سریال The Last of Us اشتراک HBO یا HBO Max و در بریتانیا اشتراک Sky یا NowTV را خریداری کنند. با این حال، همیشه راه‌های بیشتری برای جذب مخاطبین جدید در دسترس بوده و یکی از آن‌ها انتشار قسمتی کامل از سریالی تازه انتشار یافته، به صورت رایگان در یوتیوب است که روزانه میلیون‌ها مخاطب دارد. شکی نیست با پیشگیری این روش، حتی اشخاصی که در خرید اشتراکات گفته شده شک داشتند، بدون صرف هزینه به تماشای این قسمت از سریال نشسته و پس از آن بیش از پیش برای خرید اشتراک وسوسه شوند. البته، ناگفته نماند که انتظار نداریم ما شاهد انتشار تمام قسمت‌های سریال The Last of Us به طور رایگان در یوتیوب باشیم!

در زمان انتشار این مطلب، تنها دو قسمت از سریال The Last of Us به انتشار رسیده و هر دو قسمت ابتدایی تا حد بسیار زیادی به محتوای اصلی دنیای د لست آف آس وفادار بوده و تغییرات ایجاد شده در سریال نسبت به سری بازی، نظر مثبت عموم کاربران را جلب کرده‌اند. همچنین بخش‌هایی به سریال اضافه شده که ما هرگز در سری بازی The Last of Us شاهد آن‌ها نبوده‌ایم که گذری بر گذشته شخصیت‌ها و اتفاقات دنیای این فرنچایز دارند. برای مثال، ما متوجه شدیم که منشا اصلی این بیماری قارچی غلات و به طور دقیق‌تر آرد بوده و در حالی که اشاراتی بسیار کوچک در بازی به این موضوع شده بود، کمتر کسی از این موضوع خبر داشت و سریال The Last of Us‌ این موضوع را به خوبی برای ما آشکار کرد.

قسمت بعدی این سریال هفته آینده به انتشار رسیده و با توجه به تریلر قسمت سوم سریال The Last of Us باید منتظر معرفی دو شخصیت مهم دنیای د لست آف آس یعنی بیل (Bill‌) و فرانک (Frank) باشیم که مخاطبین کهنه کار این فرنچایز تا حد قابل قبولی با این دو شخصیت آشنا هستند.

پیش از پایان این مطلب بد نیست اشاره داشت که هفته گذشته نیل دراکمن (Neil Druckmann) کارگردان سری بازی و سریال د لست آف آس اعلام کرد در حال حاضر نسخه سوم این سری بازی در دست توسعه نبوده و این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که تیم او با ایده‌ای تازه و معنا دار پیش بیاید. آیا شما قسمت اول The Last of Us را تماشا کرده‌اید؟ به نظر شما انتشار این قسمت از سریال در شبکه یوتیوب چه تاثیری در آینده این سریال خواهد داشت؟ منتظر نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا