1%
  • 0/10

لیست اعضای انتقامجویان جوان در آثار مارول لو رفت؛ یک غافلگیری بزرگ!

نسل بعدی قدرتمندترین ابرقهرمانان در راه است؟

لیست اعضای انتقامجویان جوان در آثار مارول لو رفت؛ یک غافلگیری بزرگ! ۰ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اعضای انتقامجویان جوان

یکی از افشاگران صنعت فیلم و سریال به نام CanWeGetSomeToast اخیراً لیست اعضای انتقامجویان جوان در MCU را لو داده است.

در حالی که اکثر توجه‌ها به سمت Deadpool 3 و Avengers: Secret Wars رفته، نباید فراموش کرد مارول قصد دارد تیم انتقامجویان جوان (Young Avengers) را در آینده معرفی کند؛ اتفاقی که زمینه چینی‌هایش صورت گرفته است. استودیوی آمریکایی در آثار اخیر Marvel Cinematic Universe به شخصیت‌هایی مانند کیت بیشاپ، آمریکا چاوز و کاساندرا لنگ پرداخته و مخاطبان را با قابلیت‌هایشان آشنا کرده است.

با توجه به روندی که در پیش گرفته شده، گمان می‌رفت فاصله زیادی با معرفی تیم انتقامجویان جوان داشته باشیم؛ گمانه زنی‌ای که ظاهراً اشتباه بوده است. کاترین نیوتون (Kathryn Newton) و سوچی گومز (Xochitl Gomez) بازیگران کاساندرا لنگ و آمریکا چاوز هستند. آن‌ها اخیراً ویدیویی مشترک را در شبکه اجتماعی تیک تاک به اشتراک گذاشته‌اند که به ماجراجویی مشترکشان در آینده نزدیک اشاره دارد. آن‌ها حتی کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول را هم تگ کرده‌‎اند.

اشاره کاترین نیوتون و سوچی گومز به معرفی تیم انتقامجویان جوان در آینده نزدیک باعث شده یک سوال مهم در ذهن طرفداران شکل بگیرد: اعضای تیم چه شخصیت‌هایی خواهند بود؟ CanWeGetSomeToast یک افشاگر فیلم و سریال بوده و در پاسخ به سوال پرتکرار مخاطبان، اعضای تیم را لو داده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

  • آمریکا چاوز
  • بیلی کاپلان (ویکان)
  • کاساندرا لنگ (استینگر)
  • الیجا بردلی (پاتریوت)
  • کاملا خان (میس مارول)
  • کیت بیشاپ (هاکای)
  • ریری ویلیامز (آیرون هارت)
  • تامی (اسپید)

CanWeGetSomeToast در ادامه پست خود نوشت اضافه شدن الیجا بردلی و تامی به تیم انتقامجویان جوان در حال حاضر چندان محتمل نیست؛ زیرا مارول علاقه‌ای به اضافه کردنشان ندارد. در صورتی که ادعای CWGST حقیقت داشته باشد، عدم حضور پاتریوت در تیم را باید یک غافلگیری بزرگ دانست. چون مارول نسخه لایو اکشن این شخصیت را در سریال The Falcon and the Winter Soldier معرفی کرده بود.

سریال The Falcon and the Winter Soldier فاش ساخت استیو راجرز تنها فردی نبود که سرم ابرسرباز را دریافت کرد. یکی از دریافت کنندگان سرم، آیزایا بردلی بود که در جنگ کره شرکت داشت و حتی سرباز زمستان را شکست داد. با این حال، زندانی شد تا رویش آزمایش انجام شود. سریال همچنین نشان داد او یک نوه بنام الیجا بردلی دارد؛ شخصیتی که در کمیک بوک‌ها به ابرقهرمانی با نام پاتریوت تبدیل می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments