بازیگر نقش یلینا بلوا می‌گوید که فیلم‌های ابرقهرمانی زیبا هستند

فلورنس پیو برخلاف اسکورسیزی و کاپولا طرفدار مارول است

بازیگر نقش یلینا بلوا

فلورنس پیو (Florence Pugh) که بازیگر نقش یلینا بلوا (Yelena Belova) در فیلم بیوه سیاه (Black Widow) بوده است، در تازه‌ترین مصاحبه‌اش نظر مخالفان سینمای مارول را رد کرد.

در سال‌های اخیر، دنیای سینمایی مارول (MCU) با انتقادات بسیاری از چهره‌های شناخته‌شده سینما مواجه شده است. فیلمسازان محترمی مانند کاپولا (Coppola)، اسکورسیزی (Scorsese) و تارانتینو (Tarantino) می‌گویند که فیلم‌های مارول (Marvel) ربطی به هنر سینما ندارند. در مقابل اما فلورنس پیو معتقد است که سینما به انواع و اقسام فیلم‌ها نیاز دارد و فیلم‌های مارول هم از این قاعده مستثنی نیستند.

پیو یک هنرپیشه بریتانیایی است که کار خود را با فیلم‌های مستقلی مانند Midsommar و بانو مکبث (Lady Macbeth) آغاز کرد. او سپس در بلاک‌باسترهای بزرگی هم‌چون اوپنهایمر (Oppenheimer) و زنان کوچک (Little Women) به ایفای نقش پرداخت. پیو همچنین بازیگر نقش یلینا بلوا، قاتل سابق روسی، در فیلم  بیوه سیاه است که اولین حضور او در MCU به شمار می‌رود. البته همکاری این بازیگر با استودیو مارول، هنوز ادامه دارد. بر اساس گفته‌های اخیر جف لاونس (Jeff Loveness) در یک پادکست سینمایی، حضور فلورنس پیو در فیلم مورد انتظار Avengers 5 بسیار محتمل است.

حمایت از فیلم‌های ابرقهرمانی

در کمپین تبلیغاتی فیلم یک شخص خوب (A Good Person) به کارگردانی زک براف (Zach Braff)، فلورنس پیو نظرات خود را درباره انتقاد فیلمسازان به فیلم‌های MCU بیان کرد. او گفت:

     «پس از امضای اولین قراردادم با مارول، سازندگان فیلم‌های مستقل به من می‌گفتند که از حالا دیگر تمایلی به بازی در فیلم‌های کم‌هزینه نخواهم داشت. این همیشه مرا ناراحت می‌کرد. زیرا فکر می‌کنم زیبایی در همه چیز وجود دارد، در انواع فیلم‌ها. من هرگز فکر نکرده‌ام که قرار است فقط در یک نوع از فیلم، بازی کنم. در عوض، همیشه می‌دانستم که می‌خواهم در همه زمینه‌ها فعالیت کنم.»

پیو برخلاف بعضی از فیلمسازان، بر این عقیده است که هم در فیلم‌های مستقل کم‌بودجه و هم در بلاک‌باسترهای پرخرج، زیبایی وجود دارد. افزون بر این، او به همگان ثابت کرده است که مخالفانش اشتباه می‌کردند. زیرا پیو مدت‌ها بعد از نقش‌آفرینی در فیلم بیوه سیاه، به بازی در فیلم‌های مستقل ادامه داد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا